شناسه : 32249551
معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره زندان های استان یزد:


معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره زندان های استان یزد اظهار داشت: هدف از وجود انجمن زندان ها حمایت از خانواده های مددجویان است.

به گزارش طنین خاتم؛ محمدرضا رفیعی زاده معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره زندان های استان یزد در نشست مدیر عامل انجمن های شهرستان ها در خاتم اظهار داشت: هدف از وجود انجمن زندان ها حمایت از خانواده های مددجویان است.

رفیعی زاده با بیان اینکه  امروز یکی از جدی ترین دغدغه های مقام معظم رهبری و مسئولین ، تلاش در زمینه کاهش معضلات و آسیب های اجتماعی است گفت: خانواده زندانیان یکی از اقشار آسیب پذیر در این زمینه است که باید تمام تلاشمان را در جهت حل مشکلات آنان انجام دهیم.

وی در ادامه به بررسی نقش حمایتی انجمن حمایت از زندانیان هرات و تاثیر آن بر خانوادهای زندانیان پرداخت و افزود: خوشبختانه انجمن حمایت زندانیان خاتم در سال جاری عملکرد خوبی داشته که انتظار می رود در آینده نیز با مشارکت طیف بیشتری از خیرین و مسئولین شاهد حمایت های گسترده تر از خانواده مددجویان باشیم.

رفیعی زاده درآمد زایی را مهمترین برنامه و خط مشی انجمن های زندانیان استان عنوان و خاطر نشان کرد: باید شهرستان ها از تمامی پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در جهت درآمدزایی و ایجاد اشتغال برای خانواده زندانیان استفاده کنند.
آدرس کوتاه :