شناسه : 11682233
نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در مجلس:

حمله به علی مطهری و جانباز کرمانی خلاف قانون وشرع/ دولت دوگانه برخورد نکند


نماینده 5 شهرستان استان یزد گفت: شورای تامین استان شیراز با حضور علی مطهری در دانشگاه مخالفت کرده ولی دانشگاه از این دستور تبعیت نکرده و اجازه لغو برنامه را نمی دهد این در حالیست که آقای مطهری هم نیز به قانون تمکین نکرده و سفر خود به استان را لغو نمی کند.

به گزارش یزد رسا، نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور در مصاحبه با طنین خاتم در مورد حوادث اخیر ، حمله به علی مطهری در شیراز  و ضرب و شتم جانباز دفاع مقدس در کرمان و برخورد دوگانه دولت با این قضیه اظهارداشت: ضرب و شتم هر کسی از لحاظ قانونی و شرعی خلاف اخلاق است و در برابر قانون همگی یکسان هستند و جانباز و نماینده مجلس فرقی با هم ندارند البته جانبار مقامش خیلی بالاتر است .

 

" حجت الاسلام زارع زاده  " گفت: حمله به علی مطهری نماینده مجلس کاملا غیر قانونی و خارج از عرف بود نمایندگان مجلس دارای مصونیت هستند  و ما نباید این مصونیت را زیر پا بگذاریم .

 

نماینده مردم بافق، بهاباد، خاتم، مهریز و ابرکوه در مجلس خاطر نشان کرد :  علی مطهری خودشان باعث این تنش و التهاب شدند،  بعد از مطرح شدن حضور وی در دانشگاه شیراز شورای تامین استان با حضور علی مطهری در دانشگاه مخالفت کرده ولی دانشگاه از این دستور تبعیت نکرده و اجازه لغو برنامه را نمی دهد این در حالیست که آقای مطهری هم که یکی از نمایندگان دستگاه قانون گذاری کشور است نیز به قانون تمکین نکرده و سفر خود به استان را لغو نمی کند.

 

 دخیل عباس زارع زاده افزود: علی مطهری در این قضیه  بی تقصر نیست و  با بزرگ کردن این موضوع درصدد تحریک عواطف و احساسات مردم شد و باید بگوییم  این در شان نماینده مجلس و یک قانون گذار نیست .

 

نماینده مردم خاتم در مجلس اظهار داشت: اقای روحانی بارها در سخنانش مانور آرامش  در جامعه را میدهند ولی حالا یکی که داعیه طرفداری از دولت را دارد درصدد بر هم زدن این آرامش است و دولت نباید به چنین افرادی اجازه چنین کاری را بدهد .

 

 حجت الاسلام زارع زاده  گفت: یکی از نقاط مثبتی  که دولت تدبیر و امید همیشه از آن نام میبرد ایجاد آرامش در جامعه است ولی آقای مطهری در چند مورد این را نقص کرده است  که آخرین آن مربوط به دانشگاه شیراز است که وی  با سخنرانهای هنجار شکنانه  سعی در بر هم زدن آرامش است  و فضای جامعه را متشنج کرده است  .

 

وی خاطر نشان کرد : مطهری در سخنرانی های اخیر خود از سران فتنه حرف زده است و از آزدی انان و اینکه حصر خانگی فتنه گران کاری غیر قانونی است و با این سخنان سعی در بر زدن جامعه است ، آقای مطهری باید این نکته را در نظر داشته باشد که آزادی سران فتنه میتواند جامعه را دچار تنش کند و هستند کسانی که با بهره برداری از آنان نظام جمهوری اسلامی را تهدید کنند که نمونه بارز آن فتنه 88 بود.

 

زارع زاده افزود: نماینده مردم تهران  باید  در این مورد تابع قانون و پیرو خط ولایت باشد و بداند که در این مورد حرف آخر را مقام معظم رهبری خواهند زد زیرا ایشان مصلحت جامعه را بهتر درک می کنند .

 .

نماینده مردم خاتم در پایان گفت: باید به اینکه توجه کنیم که برای حفظ آرمش و امنیت اجتماعی لازم است که اینها (سران فتنه ) در حصر خانگی باشند ولی اگر توبه کنند و از رهبری و مردم عذر خواهی کنند ، نظام اینقدر مهربان است که توبه آنان را بپذیرد

انتهای پیام/ع


آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.