شناسه : 38247576
به مناسبت روز خبرنگار؛

خانواده خبرنگار فقید شهرستان بهاباد تجلیل شد+ تصاویر


فرماندار و جمعی از مسئولان و اصحاب رسانه بهاباد از خانواده خبرنگار فقید "حاج علی اصغر گرانمایه بهابادی" اولین خبرنگار شهرستان تجلیل کردند

به گزارش خبرنگار یزدرسا از بهاباد ، محمد مهدی خانی زاده فرمانداربهاباد دراین دیداربا تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران و با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار و خبرنگار فقید شهرستان علی اصغر گرانمایه بهابادی اظهارداشت : فقدان این خبرنگار برای جامعه فرهنگی و بویژه رسانه‌ای شهرستان بهاباد مصیبت بسیار بزرگی است.
فرمانداربهاباد با اشاره به یاد و نام مرحوم اصغرگرانمایه بهابادی  خبرنگار صدیق و پیشکسوت در اذهان مردم بهاباد تا همیشه ماندگار است  افزود : خبرنگار فقید بهاباد نقش بزرگی در انعکاس مشکلات و کمبودها و برطرف کردن معضلات شهرستان داشت و همواره سعی می‌کرد دستاوردهای نظام را صادقانه و بی طرفانه منعکس کند.
در این دیدار همسر زنده یاد علی اصغر گرانمایه بهابادی از فرماندار شهرستان به خاطر حضورش در آستانه روز خبرنگار و زنده نگه داشتن یاد ونام این خبرنگار فقید قدردانی کرد.
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی بهاباد هم با یاد و خاطره شهدای خبرنگاروخبرنگاران فقید خبرنگاران را بهترین پل ارتباطی میان مردم و مسئولان دانست و گفت: رسانه ها می توانند در رساندن مطالبات مردم به گوش مسئولان و انتشار اخبار حاکمیت موثر عمل کنند.
وی  وظایف خبرنگاران را ایجاد شور و نشاط در جامعه و مبارزه با فساد دانست و بیان کرد: دفاع از حریم ولایت یکی از رسالت‌های مهم اهالی رسانه است.
درپایان با اهدای لوح تقدی وهدایائی از خانواده خبرنگار فقید شهرستان تجلیل شد .

همچنین خبرنگاران با حضور  بر سر مزار آن مرحوم با  نثار شاخه گل نسبت به مقام ان سفرکرده ادای احترام کرده  و یادش را گرامی داشتند.

انتهای پیام /
آدرس کوتاه :