شناسه : 38246997

خبرنگاران بهابادی تجلیل شدند


با حضور فرماندار ، رییس اداره ارشاد اسلامی و تنی چند از خبرنگاران از زحمات وتلاشهای خبرنگاران شهرستان با اهدای لوح تقدیر و هدایائی تجلیل شدند.

به گزارش خبرنگار یزدرسا از بهاباد ، فرماندار بهاباد با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی ، شهید آوینی و شهدای خبرنگار جنگ تحملیلی و  یاد مرحوم علی اصغر گرانمایه اولین خبرنگاربهاباد ، با بیان اینکه خبرنگاران زبان گویای مردم و چشم بینای مسئولین هستند عنوان کرد : نخبگانی که حیثیت و شرف خود را در گرو اطلاع رسانی دقیق به جامعه گذاشته اند و آن را با هیچ قیمتی معامله نمی کنند.

محمد مهدی خانی زاده بهابادیبا بیان اینکه خبرنگار نباید در مقابل برخورد سرد برخی از افراد، مدیران و جریان ها رسالت اصلی خویش را فراموش کند، بلکه باید در انجام رسالت مقدس خود کوشاتر گردد  افزود : در این مسیری که انتخاب کردید، همواره پاسدار داشته های جامعه و کشور باشید و راه را بر مخلان آسایش ملت، انقلاب و... کشور ببندید.

فرمانداربهاباد  با اشاره به اینکه روز خبرنگار فرصت ارزشمندی است تا از تلاش‌های صادقانه اصحاب رسانه تقدیر به عمل آید افزود : روز خبرنگار فرصت خوبی است تا با اندیشه در رسالت مهم خود برای تقویت این جایگاه برنامه ریزی کنیم.

خانی زاده بهابادی  تصریح کرد :  خبرنگاران قشر فرهیخته ‌ای از جامعه هستند که هموار ه و با تحمل مشقات و سختی‌ها چراغ امید و روشنگری را در جامعه زنده نگه می‌دارند و در بحران‌ها و گرفتاری‌ها دوشادوش مدیران در تکاپو هستند و مسئولیت خطیر خود را به نحو مطلوب به انجام می‌رسانند.

دراین مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایائی از خبرنگاران شهرستان بهاباد  تجلیل شد .

انتهای پیام/ح
آدرس کوتاه :