شناسه : 30329401
امام جمعه هرات در جمع اصحاب رسانه:


امام جمعه شهر هرات با اشاره به اینکه خبرنگاران پل ارتباط بین مردم و مسئولان هستند، گفت: نمایندگان ارتباط جمعی نقش بسیار مهم و سازنده ای در افزایش رشد سیاسی جامعه دارند.

به گزارش یزدرسا؛حجت الاسلام محمد علی جعفری روزسه شنبه به مناسبت 17مرداد و روز خبرنگار در گفت وگو با اصحاب رسانه در شهرستان خاتم اظهار کرد: خبرنگاران در ارتقای اطلاعات عمومی ، سیاسی و اجتماعی نقش زیادی دارند، آنها می توانند ترویج دهنده فرهنگ اسلامی و دینی باشند.

همچنین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خاتم به رسالت خبرنگاری و وظایف آن ها اشاره کرد و گفت: خبرنگاران نوشته هایشان طلوع حقیقت و بیان دردهای کسانی است که نمی توانند بگویند و فریادشان بی صداست.

سرهنگ پاسدار حسین آزادی نژاد یادآور شد: گسترش سبک زندگی اسلامی از مهم ترین رسالت های خبرنگاران است آنها باید مانع از ترویج سبک زندگی غربی شوند.

وی با بیان زنده نگهداشتن فرهنگ ایثار و شهادت اظهار کرد: رسانه های دیداری، شنیداری و نوشتاری می تواند باورهای دینی و اعتقادی مردم را تقویت کند و موجب ترویج گفتمان سازی شود.

آزادی نژاد بیان کرد: گفتمان خبرنگاران باید در سالجاری در راستای نماز و تاکید به اقامه نماز به جماعت باشد و باید از فضای مجازی نیز در این زمینه بهره کافی ببریم.

وی یادآورشد: رسالت خبرنگار، زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداست ما باید رویداد های انقلاب را ترویج دهیم تا نسل جوان با بیشتر با دستاوردهای انقلاب بیشتر آشنا کند.

ایرنا
آدرس کوتاه :