شناسه : 31801125


همزمان با سراسر کشور مردم مهریز در راهپیمایی حضور به هم رساندند تا باری دیگر به جهانیان بگویند سازش با آمریکا توهم است و ملت ایران همیشه در برابر ظلم مقاومت خواهند کرد.

به گزارش یزد رسا به نقل از صبح مهریز، امروز ۱۳ آبان ماه همزمان با سراسر کشور دانش آموزان، دانشجویان، فرهنگیان، نخبگان، علما و عموم مردم مهریز در راهپیمایی حضور به هم رساندند تا باری دیگر به جهانیان بگویند سازش با آمریکا توهم است و ملت ایران همیشه در برابر ظلم مقاومت خواهند کرد.

همه آمده بودند تا با شعار "مرگ بر آمریکا" از استقلال کشورشان دفاع کنند و بگویند زمان جنایات آمریکا به سر رسیده است و هیچگاه ظلم و بدعهدیهای آمریکا را فراموش نمی‌کنیم.

امروز از میان انبوه جمعیت راهپیمایان به خوبی می‌توان خشم مردم علیه آمریکا و استکبار را مشاهده کرد.

آری 13 آبان روز ماندگار در حافظه تاریخی و روز افتخار در ایران است و در این روز تقابل میان حق وباطل مشخص شد.

امروز مردم با حضور در راهپیمایی 13 آبان اعلام کردند که آرمانها و شعارهای انقلاب در دهه چهارم زنده‌تر و بانشاط‌تر از گذشته است. جوانان ما در صحنه حضور یافتند تا اعلام کنند مانند جوانان گذشته در میدان هستند و در بزنگاه‌های تاریخ با حضور خود پیام شفافی را به جهان مخابره می‌کنند و بار دیگر با امام و رهبری بیعت می‌بندند.

 راهپیمایان بعد از حضور در میدان شهدای گمنام و با عبور از بلوار ولی عصر(عج)، در محل اقامه نماز جمعه گردهم آمدند  و در پایان بندهای قطعنامه سراسری را که قرائت شد، با تکبیر خود مورد تائید قرار دادند و آمادگی خود را در اجرای اهداف عالی نظام تاکید کردند.
آدرس کوتاه :