شناسه : 38606287

خلع ید اراضی ملی تصرف شده در روستای سانیج


خلع ید بیش از 3000 متر مربع از اراضی ملی در روستای سانیج به ارزش بالغ بر 30 میلیارد ریال، توسط یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تفت اجرایی شد.

به گزارش یزدرسا؛ پس از صدور احکام قطعی، خلع ید و قلع و قمع بیش از 3000  متر مربع از اراضی ملی واقع در روستای باغ کهله سانیج در شهرستان تفت به ارزش بالغ بر 30 میلیارد ریال، توسط یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تفت و با همکاری نیروی انتظامی شهرستان اجرایی شد.
 
ابوالقاسم بایگان، فرمانده یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تفت در اين رابطه گفت: مامورین یگان بعد از مطلع شدن از تصرف غیر قانونی متخلف، اخطار لازم صادر و جهت رسیدگی به مراجع قضایی ارسال نموده که پس از صدور حکم از مراجع مذکور، رفع تصرف و قلع و قمع از اراضی ملی صورت گرفت.
 
در آخر محمد جواد محمدی، ریاست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تفت ضمن تشكر از پشتيباني مستقيم یگان حفاظت  اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداري استان يزد، اعلام نمود در24ساعت شبانه روز آماده دريافت گزارشات مردمي باتلفن رايگان1504 مي باشيم تادراسرع وقت درمحل حاضر و موضوع رارسيدگي نماييم.
 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 4.0 stars out of 5.