شناسه : 38558093
فرمانده انتظامی استان یزد:

خوراکی های میلیاردی قاچاق به بازار نرسید


سردار بهدانی فرد، فرمانده انتظامی استان یزد گفت: ماموران پلیس شهرستان یزد در بازرسی از یک انبار 6 میلیارد انواع مواد خوراکی قاچاق را کشف کردند.

به گزارش یزدرسا، سردار عباسعلی بهدانی فرد با بیان اینکه ماموران پلیس شهرستان یزد در بازرسی از یک انبار 6 میلیارد انواع مواد خوراکی قاچاق را کشف کردند، گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا، ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان با انجام کار اطلاعاتی از وجود یک انبار غیرمجاز نگهداری مواد خوراکی در شهر یزد مطلع شدند.

وی گفت: ماموران پلیس پس از اخذ مجوز قضائی، به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از این انبار 7 هزار و 505 قلم انواع مواد خوراکی خارجی و فاقد مجوز شامل روغن زیتون، آبمیوه، مارچوبه، نوشابه و... را کشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه کارشناسان ارزش این اقلام خوراکی کشف شده را 6 میلیارد ریال برآورد کردند، افزود: در این رابطه یک متهم دستگیر و به مراجع قانونی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان یزد با بیان اینکه متهم این اقلام قاچاق را بدون مجوز قانونی از جنوب کشور وارد و قصد توزیع در بازار را داشت، تصریح کرد: شهروندان در صورت اطلاع از انبارهای احتکار و قاچاق، مراتب را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.