شناسه : 30355625
مدیر آموزش و پرورش مهریز:


مدیر آموزش و پرورش مهریز گفت: خیرین مهریزی در ایجاد فضای آموزشی مطلوب و تعلیم و تربیت اسلامی دانش آموزان با آموزش و پرورش مهریز همکاری می کنند.

به گزارش یزدرسا به نقل از صبح مهریز؛ مدیر آموزش و پرورش مهریز در نشست خبری با خبرنگاران مهریز، ضمن تقدیر از کمک های خیرین مدرسه ساز شهرستان یادآور شد: خیرین در حوزه های سخت افزار و نرم افزار و تجهیز مدارس به دستگاه هایی از جمله زیراکس، رایانه، برد هوشمند و ویدئو پروکشن فعالیت می کنند و در این راه، سید خلیل فروزان نیا، سعید فرهی فر و سید کاظم و سید منصور بیدکی از پزشکان معروف شهرستان و نیز حاج محمد ابویی و حسین زارعزاده، آموزش و پرورش مهریز را در ایجاد فضای آموزشی مطلوب و تعلیم و تربیت اسلامی دانش آموزان حمایت می کنند.

کارآموز درخصوص فعالیت خیرین مدرسه ساز در حوزه روستاهای مهریز افزود: در حوزه گردکوه نیز غلام حسین محسنی، شایسته شرکاء و اعضای شورای اسلامی روستای گردکوه در این حوزه فعالیت می کنند. همچنین عباسعلی دهقان، مدرسه ای در عصمتیه روستای عصمت آباد را حمایت مالی می کند. 

وی به تاسیس مراکز خیریه جهت حمایت از دانش آموزان خاص و ایتام در شهرستان توسط خیرین اشاره کرد و گفت: به همت خیرین در سه سال گذشته، اولین مرکز حمایت از دانش آموزان خاص و همچنین مرکز مشاوره و روانشناسی آموزش و پرورش تاسیس شده است.

مدیر آموزش و پرورش مهریز اضافه کرد: موسسه خیریه صاحب العصر (عج) آموزش و پرورش مهریز که توسط مرحوم حسین ابویی، از مدیران موفق آموزش و پرورش این شهرستان جهت حمایت از دانش آموزان بی سرپرست، بد سرپرست، ایتام و فرزندان طلاق با همکاری خیرین و اداره بهزیستی شهرستان تاسیس و 580 نفر دانش آموز مورد حمایت قرار گرفته است. سال گذشته نیز از محل کمک های خیرین، 36 میلیون تومان به این موسسه خیریه کمک شده است.

در پایان این نشست، به مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران مهریز توسط مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان تجلیل و قدردانی شد.

گفتنی است؛ اواخر مردادماه، جشنواره علمی فرهی فر، برای تجلیل از نخبگان و رتبه های برتر شهرستان مهریز در کنکور سراسری 96 برگزار می شود.

انتهای پیام/ج
آدرس کوتاه :