شناسه : 38751638
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد:

دانشجویان پشتوانه اصلی انقلاب هستند


طاهری مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد گفت: دانشجویان پشتوانه اصلی انقلاب و عنصر قوی در سیاست های کلان و تاثیر گذار محصوب می شوند.

 محمد جواد طاهری در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، گفت: اصالت روز دانشجو و پشتوانه تاریخی که این روز دارد  به خصلت دانشجو برمیگردد. دانشجو موذن جامعه بوده و در سیاست های کلان و در برهه های تاریخی مهم، تاثیر گذار و عنصر قوی نقش ایفا کرده است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد افزود: شاید یکی از پشتوانه اصلی انقلاب اسلامی همراهی دانشجویان سال 57 و دوران انقلاب با نهضت انقلاب بود که باعث شد تغییر گسترده ای در موازنه های سیاسی جهانی اتفاق بیافتد.

وی عنوان کرد: اگر نابسامانی و نا امیدی به صورت پراکنده و بی تفاوتی در جامعه دیده می شود شاید بیش از نیمی از این موضوع به خاطر انفعال و به انزوا کشیده شدن جریان های دانشجویی و عدم روشنگری مسائل مختلف برای جامعه توسط دانشجویان است.

طاهری ادامه داد: امیدواریم بعد از طی مشکلات فراوان طی چند سال اخیر جامعه دانشجویی بتواند در خصوص انتخابات سال 1400 و تعیین راهبرد های مهم نظام به کنش گری های در حد دوران انقلاب سال 57 برسد و بتواند آن پویایی خود را به دست بیاورد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد تصریح کرد: مطمئن هستیم اگر دانشجو و قشر جوان این پویایی را به دست بیاورد و دولت جوان انقلابی در راس کار قرار بگیرد و با همین نیروهای جوان بدنه خود را تشکیل بدهد جلوی روند غلط و اشتباه فعلی را می گیرد.

وی گفت: کنش های خوبی در روز های اخیر در جامعه دانشجویی شاهد هستیم. تنها قشری که می تواند جلوی رسانه ها و فشار های رسانه ای معاند بایستد و جامعه را آگاه کند دانشجویان هستند و امید داریم با تلاش هایی که در تشکل های مختلف دانشجویی، بسیج دانشجویی و سایر آنها انجام می شود مسیر درستی برای مردم نشان داده شود.

طاهری افزود: اگر خداوند یاری کند بسیج دانشجویی دانشگاه یزد در همین راستا و با وجود شرایط کرونایی بحث های جهاد عمرانی در راه کرونا و کمک به کادر درمان تولید آبمیوه طبیعی، توزیع اقلام بهداشتی ماسک، مواد ضد عفونی کننده و کمک به کادر درمان دربیمارستان های سطح شهر را در دستور کار قرار داده است.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد اظهار داشت: انشالله دانشجویان در کنار درس های خود و در کنار رشد علمی که در مرحله اول باید داشته باشند رشد تشکیلاتی و بینش سیاسی خود را ارتقا بدهند.

انتهای پیام/

 

 

 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.