شناسه : 3415850

در فراق امین امام


وصیت ماندگار یادگار امام به فرزندانش

به گزارش یزدرسا سالروز درگذشت غم بار یادگار عزیز حضرت امام، فرزندش سید احمد خمینی است. به همین مناسبت بخشهایی از وصیت نامه این بزرگوار خطاب به فرزندان و یادگارانش آمده است که قطعاً همه ما نیز می توانیم مخاطب این توصیه های ارزشمند باشیم.
«بين خود و خداي خود رضايت كامل دارم كه تمام تلاشم براي تقويت اسلام و نظام و امام بوده است و از اين جهت در آرامش كامل بسر مي برم البته من هم مانند همه كساني كه درگير كارهاي مختلف مبارزاتي و سياسي هستند بي اشتباه نبودم و به اين اعتراف مي كنم ولي تنها كساني اشتباه نمي كنند كه كاري نمي كنند. در زد و خوردهاي سياسي ممكن است كارهائي انجام داده باشم كه مناسب شأن امام و يا ياران امام نبوده باشد، تقاضايم از خدا و ياران امام اين است كه مورد عفوم قرار دهند. من در جهت مصلحت امام به هيچ فرد و گروهي رحم نكرده ام و خيلي ها را در اين راستا رنجانده ام كه هنوز هم از اين جهت ناراحت نيستم، از همه بخصوص مادر، فاطي، خواهرها و بچه هاشان و قوم و خويشان مادري و پدري، نسبي و سببي اميد عفو و دعاي خير دارم..
به حسن و برادرانش اين توصيه را مي نمايم كه هميشه سعي كنند در خط رهبري حركت كنند و از آن منحرف نشوند كه خير دنيا و آخرت در آن است و بدانند كه ايشان موفقيت اسلام و نظام و كشور را مي خواهند. هرگز گرفتار تحليل هاي گوناگون نشوند كه دشمن در كمين است.
خداوندا عبد تو پيش تو مي آيد و تنها اميدش به تو است عبدي شرمگين و گناهكار، او را به رحمت و بزرگواري خود ببخش؛ يا ارحم الراحمين والسلام عليكم و رحمة الله و بركاته. براي من 10 سال نماز و روزه بدهيد. وصيتنامه هاي قبل از اين تاريخ فاقد ارزش است .»

منبع:9 دی
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.