شناسه : 38102827

در کمیسیون فرهنگی شورای شهر یزد چه خبر است؟!


این روزها همه عملکرد کمیسیون فرهنگی شورای شهر یزد و شهرداری یزد در برگزاری تئاتر عروسکی خلاصه می شود که متاسفانه یا خوشبختانه برگزار نشد...

به گزارش یزدرسا، این روزها همه عملکرد کمیسیون فرهنگی شورای شهر یزد و شهرداری یزد در برگزاری تئاتر عروسکی خلاصه می شود که متاسفانه یا خوشبختانه برگزار نشد...
 
علیرغم لغو این مراسم پر هزینه، با حمایت تمام قد سفید رییس شورای شهر و عامری عضو کمیسیون فرهنگی تاکنون بیشتر هزینه های میلیونی این اتفاق  تلخ از حیب مردم یزد پرداخت شده است و غلامعلی سفید همچنان  به برگزاری آن اصرار دارد!
 
این درحالی است که بسیاری از اعضای شورای شهر معتقد هستند بخاطر کار انجام نشده نباید هزینه ای هم از جیب مردم پرداخت شود.
 
سوال اینکه اعضای شورای شهر و شهرداری یزد که اصرار به جشنواره های عروسکی دارند و مدعی حقوق زنان هم هستند چرا تاکنون به موضوعی چون احداث پارک دوچرخه سواری بانوان ورود پیدا نکرده اند؟! آیا جشنواره میلیاردی عروسکی احترام به حقوق مردم یزد به ویژه بانوان را تامین می کند؟!!
 
جالب تر اینکه عباسی هرفته رئیس کمیسیون عمران شهرداری معتقد است شهرداری در تامین بودجه آسفالت معابر خود هم معطل مانده و نمی توان به احداث پارک برای بانوان امیدوار بود چراکه وضعیت مالی شهرداری برای احداث پارک دوچرخه سواری بانوان مناسب نیست!
 
انتهای پیام/س*آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.