شناسه : 37010103
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:


عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه در ارتباط با کسانی که شایعه‌پراکنی می‌کنند، قوانین شفاف وجود دارد، اظهار داشت: مسئولین مربوطه و به ویژه دستگاه قضایی باید نسبت به هر کسی که اخبار کذب را مطرح می‌کند، برخورد جدی کنند.

نصرالله پژمانفر در گفتگو با خبرنگار یزدرسا در واکنش به دروغ پراکنی رسانه نزدیک به دولت، گفت: دستگاه‌های نظارتی نسبت به افرادی که اخبار کذب در جامعه منتشر می‌کنند و یا در بازنشر آن موضوع تلاش می‌کنند بی‌تفاوت هستند، این در حالی است که آن‌ها باید نسبت به این موضوعات حساسیت داشته باشند و با آن برخورد کنند.

وی با بیان اینکه در ارتباط با کسانی که شایعه‌پراکنی می‌کنند، قوانین شفاف وجود دارد، اظهار داشت: مسئولین مربوطه و به ویژه دستگاه قضایی باید نسبت به هر کسی که اخبار کذب را مطرح کرده و یا به آن ضریب داده برخورد جدی کنند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: در حالی که امروز اولویت اصلی کشور اقتصاد و معیشت مردم است اما کسانی به دنبال این هستند تا با جنجال‌آفرینی و دامن زدن به مسائل حاشیه‌ای این مهم را تحت‌الشعاع قرار دهند و بدین‌شکل بر ناکارآمدی‌های خود سرپوش بگذارند.

پژمانفر تأکید کرد: اگر قرار باشد هر کسی بیاید دروغی بگوید و در جامعه فضای ناامن روحی و روانی ایجاد کند و بعد هم هیچ مسئولیتی در قبال آن نداشته باشد، شاهد ایجاد هرج و مرج در جامعه خواهیم بود.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :