شناسه : 30814638
فرمانده انتظامی بهاباد خبرداد


فرمانده انتظامی بهاباد از دستگیری سارقان حرفه ای احشام و یک مالخر در شهرستان بهاباد خبرداد.

به گزارش یزدرسا، مهدی رحیم زاده فرمانده انتظامی بهاباد درگفتگو با خبرنگار بهاباد نیوز، از دستگیری سارقان حرفه ای احشام و یک مالخر در شهرستان بهاباد خبرداد و گفت: ماموران پلیس آگهی شهرستان بهاباد دو سارق حرفه ای احشام و یک مالخر را با هفت فقره سرقت دستگیر و روانه زندان کردند.

فرمانده انتظامی بهاباد درباه این خبر گفت: دردوماهه اخیر چند گزارش در خصوص سرقت گوسفند ازدامداری های شهرستان بهاباد گزارش شد که پلیس توانست سرنخ هائی را از این سرقت ها به دست آورد.

رحیم زاده تصریح کرد: در این تحقیقات و اجرای طرحهای پلیس محرزشد که دو سارق با استفاده از خودروی سواری اقدام به سرقت  از دامداریهای دور افتاده کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: ماموران دراین رابطه تحقیقات گسترده ای را شروع کردند تا اینکه متوجه حضور مجدد ارقان در سطح رستان  شده که بلافاصله در یک عملیات ضربتی دو سارق را دستگیر و به پلیس آگاهی بهاباد منتقل کردند .

فرمانده انتظامی شهرستان بهاباد عنوان کرد: سارقان در بازجوئی پلیسی ابتدا منکر موضوع شد ند اما با وجود مستندات و مدارک به هفت فقره سرقت در شهرستان بهاباد اعتراف و مالخر گوسفندان مسروقه را نیز معرفی که طی هماهنگی با مقام قضائی مالخر نیز دستگیر شد.

رحیم زاده یاد آور شد: متهمان جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی و با دستور مقام قضائی شهرستان به زندان معرفی شدند .

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :