شناسه : 37988009
کارشناس سیاسی:

دشمنان قسم‌خورده انقلاب هم به نبوغ رهبر انقلاب معترفند


غفوری عضو هیئت‌علمی دانشگاه یزد گفت: دشمنان قسم‌خورده انقلاب در طول ده‌های گذشته به نبوغ رهبر انقلاب اعتراف کرده‌اند.

اکبر غفوری عضو هیئت‌علمی دانشگاه یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، به سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و یکی از نگرانی‌ها بعد از رحلت امام اشاره کرد و گفت: در آن زمان این نگرانی وجود داشت که پس از رحلت امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی متوقف و احتمالاً با شکست مواجه شود.

وی با بیان اینکه این انقلاب، انقلاب امام زمان (عج) است اضافه کرد: هر چند غم از دست دادن امام خمینی (ره) بسیار سنگین و غیرقابل فراموش است اما در همان روز چهاردهم خرداد خبرگان رهبری انتخاب اصلح و بسیار خوبی را داشتند که سبب تحسین غربی‌ها شد. حتی دشمنان انقلاب انتخاب رهبر معظم انقلاب را مطلوب و به نبوغ ایشان در تمام زمینه‌ها اذعان کردند.

کارشناس سیاسی خاطرنشان کرد: یکی از سیاسیون مطرح غربی در خصوص رهبر معظم انقلاب گفت، طرح‌ها و پروژه‌هایی که غربی‌های مدت‌های زیادی برایش وقت گذاشتند، پول‌های گزاف برای آن هزینه کردند و بهترین متخصص‌ها را به کار گرفته تا به‌نظام اسلامی ضربه وارد کنند ولی رهبر ایران با یک سخنرانی تمام نقشه‌هایشان را نقش بر آب کرد.

استاد دانشگاه یزد اظهار داشت: پوتین رئیس‌جمهور روسیه نیز در خصوص مقام معظم رهبری می‌گوید، من مسیح را ندیدم اما مطالعه‌ای که کردم مسیح را در رهبری ایران مشاهده کردم.

عضو هیئت‌علمی دانشگاه یزد با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها و ضدانقلاب‌ها هم نسبت به هوش و ذکاوت رهبر معظم انقلاب تأکیددارند افزود: مقام معظم رهبری در تمام زمینه‌هایی که جلساتی برگزار می‌شود به‌عنوان یک متخصص صاحب‌نظر حضور پیدا می‌کنند.

غفوری با تأکید بر اینکه بحران‌های دوران مقام معظم رهبری به‌شدت سخت‌تر از بحران‌های دوران حضرت امام بود اظهار داشت: اگر در آن زمان ایران اسلامی با جنگ سخت روبه‌رو بود ولی اکنون با جنگ نرم که به‌مراتب سخت‌تر است مواجه شده و مدیریت این شرایط بسیار دشوار است اما رهبر معظم انقلاب با نبوغ و مدیریت بسیار خوبی خود توانسته‌اند انقلاب را در مسیر حق به‌پیش ببرند.

انتهای پیام/
 
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.