شناسه : 38129188
امام جمعه یزد:


آیت‌الله ناصری گفت: دشمنان بعد از شکست سخت در عرصه‌های مختلف در ۴۰ سال گذشته وارد فار جدید جنگ‌ رسانه‌ای و تبلیغاتی علیه جمهوری اسلامی شده‌اند.

به گزارش یزدرسا، آیت‌الله محمدرضا ناصری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر یزد گفت: استکبار جهانی با استفاده از رسانه‌های گروهی همسو و نیز در فضای مجازی با استفاده از رواج شایعه، ایجاد شبهه و دروغ پراکنی درصدد ضربه به نظام، انقلاب و ولایت‌ است .

وی به گسترش رواج شایعه  و دروغ پراکنی توسط دشمنان علیه کشور به خصوص در ماه‌های اخیر اشاره کرد و افزود: مردم و مسوولان باید با بصریت و درایت مواظب توطئه‌های جدید استکبار جهانی باشند.

امام جمعه یزد ادامه داد: دشمنان نظام بعد از شکست سخت در عرصه‌های مختلف در ۴۰ سال گذشته وارد فار جدید جنگ‌ روانی، رسانه‌ای و تبلیغاتی گسترده علیه جمهوری اسلامی شده اند.

ناصری اظهار داشت: هدف دشمن انحراف اذهان مردم و جوانان و ایجاد ناامیدی در جامعه است که باید مردم و مسوولان با همدلی و بصیرت برای شکست آنها اقدام موثر انجام دهند.

وی تأکید کرد: مدیران اجرایی باید با کار و تلاش و مردم هم با انجام وظایف شرعی و ملی خود جلو توطه‌های دشمنان را بگیرند تا اهداف نظام و انقلاب تضعیف نشود.

امام جمعه یزد تصریح کرد: پیشگیری از افزایش گرانی‌ها و همچنین همکاری اصناف در رعایت عدالت و حال مردم یک وظیفه است، اگر این موضوع محقق نشود، موجب ناامیدی بیشتر آنها به آینده خواهد شد .

نماینده ولی‌فقیه در استان اظهار کرد: مسوولان باید نظارت خود را در بازار خرید و فروش بیشتر کنند که این موضوع از جمله مطالبه مردمی است، آنها باید با اتخاذ تدابیر مختلف از افزایش قیمت‌ها جلوگیری ‌کنند.

ناصری با بیان این‌که رعایت توصیه‌های پزشکی برای مقابله با شیوع کرونا را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: مجالس روضه خوانی در مساجد باید با جمعیت کم و رعایت کامل موارد بهداشتی انجام شود.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :