شناسه : 37977489
هنرمند یزدی:


مهدی قانع گفت: دشمن راهی جز تحریم برای مقابله با نیروهای خدوم انتظامی نیافته وقطعا این راه نیز منجر به شکست خواهد شد.

مهدی قانع در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا را نشانه اقتدار و عظمت پلیس جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: تحریم ناجوانمردانه و برخلاف قوانین بین‌المللی پلیس کشورمان، ذره‌ای از صلابت نیروی انتظامی نخواهد کاست و این نیرو با پشتوانه مردمی مقتدرانه به انجام‌وظیفه خود که همان خدمت به مردم است ادامه خواهد داد.

هنرمند یزدی افزود: تحریم شخصیت‌ها و نهادهای جمهوری اسلامی توسط آمریکا موضوع تازه‌ای نیست و دولتمردان این کشور از ابتدای انقلاب اسلامی تا به امروز به بهانه‌های مختلف خدمتگزاران کشور را تحریم کردند اما نکته قابل‌توجه این است که این تحریم‌ها کوچکترین اثری در عزم و اراده پلیس مقتدر وارد نکرده و نخواهد کرد.

قانع، اقدام اخیر آمریکائی‌ها علیه نیروی انتظامی را نمایش استیصال آنان برشمرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران علی‌رغم تحریم‌های مختلف و ناجوانمردانه روزبه‌روز بر صلابت و اقتدار خود افزوده و امروزه در معادلات منطقه‌ای و بین‌المللی تأثیرگذار است البته شکی نیست این صلابت نتیجه اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی بوده و دشمن راه دیگری برای مقابله با این نیروهای خدوم جز تحریم نیافته که قطعاً این راه نیز منجر به شکست خواهد شد.

بازیگر یزدی بابیان اینکه نیروی انتظامی حافظ امنیت و آرامش جامعه است گفت: پلیس همواره از مردم، در کنار مردم و پشتیبان مردم بوده و به‌تبع آن مردم نیز حامی و پشتیبان این نیرو هستند و هیچ اقدامی نمی‌تواند خللی دراین‌ارتباط دوسویه ایجاد کند.

قانع در پایان گفت: از طرف جامعه هنری استان یزد دست یکایک این عزیزان را می‌بوسم و آرامش خود و هم‌وطنانم را مدیون ازجان‌گذشتگی‌ها و فداکاری‌های آنان می‌دانم.

.انتهای پیام/ح
آدرس کوتاه :