شناسه : 30335565
رتبه 66 کنکور تجربی در میبد:


رتبه 66 کنکور تجربی میبد گفت: دعای مادر و حمایت های بی دریغ و تشویق پدرم و زحمات آموزگاران مهمترین عوامل در کسب موفقیتم بود.

به گزارش یزدرسا، رتبه 66 کنکور سراسری 96 در رشته تجربی در گفتگو با خبرنگار میبد خبر، گفت: لطف خداوند، دعاها و زحمات پدر و مادرم، کادر مدرسه و اساتید بزرگوار دبیرستان مولوی میبد و همچنین تلاش‌های شبانه‌ روزی خودم در کسب این رتبه در کنکور نقش بسزایی داشت.

محمد فؤاد دهقانی به دیگر عوامل موفقیت خود اشاره داشت: استفاده حداکثری از زمان، بهره کافی بردن از کتب کمک آموزشی، شرکت مداوم در آزمون های آزمایشی و مهم تلقی کردن آن از دیگر عوامل مهم در کسب این موفقیت بود.

وی افزود: در روزهایی که مدرسه می رفتم ۵ الی ۶ ساعت و بعد از نوروز، روزانه ۹ الی ۱۰ساعت مطالعه داشتم که در روزهای پایانی به۱۱ساعت هم می رسید. بجز کلاس های تست مدرسه در هیچ کلاسی شرکت نمی کردم.

دهقانی درباره مهمترین انتخاب خود برای دانشگاه اذعان داشت: اولویت من در انتخاب به ترتیب رشته پزشکی تهران، اصفهان و شیراز است و امیدوارم که بتوانم در یکی از این دانشگاهها و در رشته پزشکی پذیرفته شوم.

وی در توصیه به کنکوری‌ها گفت: هرگز خود را درگیر کلاس‌های کنکوری نکنند و با اکتفا به کلاس‌های مدرسه و کتاب‌های کمک‌آموزشی خود را برای این آزمون علمی آماده کنند.

دهقانی در پایان اظهار داشت: با سپاسگذاری از پیشگاه خداوند که مرا در این راه موفق گرداند و تشکر از همه ی کسانی که مرا در این راه یاری کردند، امیدوارم که بتوانم تلاشهای آنها راجبران کنم.

انتهای پیام/اد
آدرس کوتاه :