شناسه : 33290711


سپاه ناحیه خاتم در استانه یوم الله 22 بهمن ماه از احاد مردم ولایت مدار شهرستان خاتم جهت حضور در مراسم دشمن شکن یوم الله 22 بهمن دعوت به عمل آورد.

به گزارش یزدرسا به نقل از طنین خاتم؛ طی پیامی و در استانه یوم الله 22 بهمن ماه از احاد مردم ولایت مدار شهرستان خاتم جهت حضور در مراسم دشمن شکن یوم الله 22 بهمن دعوت به عمل آورد .

در این پیام آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

لا یَحمِلُ هذَا العَلَمَ اِلاّ اَهلُ البَصَرِ وَ الصَّبر

در طول تاریخ اسلام هر گاه امت اسلامی با بصیرت وارد صحنه شدند و از ائمه هدایت دفاع نمودند و با صبر خود این بصیرت را ادامه دادند هدایت بشری و عدالت بر سر آنها سایه افکنده است ، اما گاهی عدم بصیرت عامل اختلاف می شود و گاهی عدم صبر باعث می شود که این بصیرتی که به وجود آمده است بی اثر و بی خاصیت شود .

در ادامه این پیام آمده است راهپیمایی 22 بهمن ماه ، تجلی اعتقاد ، وحدت ملی و همدلی ملت ایران اسلامی است و حضور گسترده مردم در دهه چهارم پیروزی انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز استحکام این نظام خواهد بود و بر هر ایرانی آگاه و بصیر است که برای دفاع از آرمان ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر و تجدید میثاق با رهبر فرزانه انقلاب همیشه در صحنه حضور پر شور داشته باشند .

ناحیه مقاومت بسیج خاتم با دعوت از  خانواده های معزز شهدا و ایثارگران ، جانبازان ، بسیجیان و آحاد مردم انقلابی ، آگاه و  همیشه در صحنه  شهرستان خاتم خواست تا با حضور در راهپیمایی 22 بهمن ماه بر یاس دشمنان و دوام نظام مقدس اسلامی بیفزایند و یکبار دیگر با حضور حماسی خود 22 بهمن تماشایی داشته باشیم و برگ زرینی دیگر را برای مردم این خطه در دفاع از انقلاب و دستاوردهای آن رقم زنند. . 

 
آدرس کوتاه :