شناسه : 1697374
با حضور مسئول روابط عمومي سازمان بسيج مستضعفين کشور؛


ظهر امروز نشست افتتاحیه خبرگزاری بسیج در دفتر خبرگزاری بسیج واقع در سازمان بسیج اقشار یزد برگزار شد.

به گزارش  خبرنگار یزد رسا، ظهر امروز نشست افتتاحیه خبرگزاری بسیج با حضور حجت الاسلام سبحانیان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه یزد،مسئول روابط عمومي سازمان بسيج مستضعفين کشور، عبدالحسینی مدیر کل ارشاد استان و جمعی از اصحاب رسانه در دفتر خبرگزاری بسیج واقع در سازمان بسیج اقشار یزد برگزار شد.

در ابتدای نشست حجت الاسلام سبحانیان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درسپاه الغدیر استان یزد، با افتتاح خبرگزاری بسیج بایستی بیشتر از گذشته درامر ترویج فرهنگ و بسیج کوشش شود چرا که یکی از میراث ها و یادگار های حضرت امام «ره» شجره ی طیبه بسیج است.

در ادامه نشست مسئول روابط عمومي سازمان بسيج مستضعفين کشور با بیان اینکه امروز مهمترین ابزار جنگ در دنیا رسانه است گفت: تاثیر رسانه ها از سلاح جنگی و موشک و بمب بیشتر است و امروز در دنیای کنونی آنقدر فضای رسانه خودنمایی می کند که به جای آن باید گفت جنگ رسانه ها

دکتر احمدی با تاکید براهمیت رسانه ها گفت: رسانه خود حاوی پیام است نه ابزار پیام و بایستی در راستای منادی وحدت در جامعه شکل گیرد.

وی بیان کرد: خبرگزاری بسیج بزرگترین شبکه ی واقعی و شفاهی در جهان است چرا که هیچ تشکل مردمی و ngo ها در جهان به بزرگی بسیج وجود ندارد.

گفتنی است دفتر خبرگزاری بسیج واقع در بلوار آیت الله شهید صدوقی (ره)، کوچه چهل و یکم(موتوری سپاه) جنب ساختمان بسیج اقشار است.

 

 
آدرس کوتاه :