شناسه : 39077133
با حضور امام جمعه یزد؛

دفتر اول وصیت‌نامه شهدای استان یزد رونمایی شد


دفتر اول وصیت‌نامه شهدای استان یزد مشتمل بر هزار صفحه در دفتر امام جمعه یزد رونمایی شد.

به گزارش یزدرسا، در مراسم تجلیل از 13 برگزیده مسابقات قرآن شاهد و ایثارگر که در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد برگزار شد، از دفتر اول وصیت نامه شهدای استان یزد رونمایی شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در این مراسم با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های رهبر معظم انقلاب، انس جامعه ایثارگری با قرآن است، اظهار داشت: یزد در این زمینه خوش درخشیده و در مسابقات اوقاف که از استانداردهای ویژه برخوردار است، 13 نفر از خانواده شهدا و ایثارگران در رشته‌های تفسیر، قرائت و حفظ قرآن کریم حائز رتبه برتر شدند.

حجت الاسلام زارع با اشاره به برنامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران در ایام دهه فجر عنوان کرد: در این ایام با وجود شیوع کرونا، دیدار با خانواده های معظم شهدا به شکل محدود و با رعایت پروتکل‌ها انجام شد.

وی از برگزاری یادواره زنان شاهد و ایثارگر خبر داد و گفت: امروز نیز از کتاب خاطره شهدا که دفتر اول آن در هزار صفحه به چاپ رسیده، رونمایی شد.

زارع اظهار داشت: در این کتاب هم تصویر وصیت نامه اصلی شهید و هم متن تایپی به اضافه تصویر شهدا به چاپ رسیده است.

وی از برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای انقلاب در یزد خبر داد و یادآور شد: تلاش شد به رغم شیوع کرونا و محدودیت‌های موجود، برنامه های ایام دهه فجر با محوریت شهدا برگزار شود.

در این مراسم از 6 برگزیده مسابقات سراسری قرآن از شهرستان میبد و هفت برگزیده از شهرستان یزد تجلیل شد.

انتهای پیام/خ
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.