شناسه : 36623242
افزایش 5 درجه ای دمای هوای یزد طی دو روز آتی؛


کارشناس اداره هواشناسی استان یزد گفت: از امروز روند افزایش دما را در استان خواهیم داشت خصوصا فردا که نسبت به دیروز 4 الی 5 درجه افزایش دما را خواهیم داشت.

سید عباس میرحسینی در گفتگو یزدرسا، در خصوص وضعیت هوای استان یزد بیان داشت: روز گذشته هوای خوبی را داشتیم که دمای پیشینه شهر یزد 35 درجه شد و امروز صبح هم دمای کمینه در شهر یزد به 21 درجه سانتیگراد رسیده است.

وی افزود: با توجه به اینکه هوای گرم به سمت استان یزد نفوذ کرده از امروز روند افزایش دما را در استان خواهیم داشت خصوصا فردا که نسبت به دیروز 4 الی 5 درجه افزایش دما را خواهیم داشت.

کارشناس اداره هواشناسی استان یزد اذعان کرد: امروز پیش بینی شده دما در گرمترین ساعات برای شهر یزد 37 درجه باشد و روزهای پنجشنبه و جمعه این دما به 39 تا 40 درجه سانتیگراد می رسد.

میرحسینی در پایان گفت: روز شنبه موقتا به خاطر شمالی شدن جریانات کاهش 1تا 2 درجه ای دما را خواهیم داشت بازهم از روز یکشنبه هفته آینده تا پایان هفته همین دمای 38 تا 40 درجه سانتیگراد را در شهر یزد خواهیم داشت و هوای نسبتا گرمی نسبت به روزهای گذشته روبرو هستیم. در حال حاضر دما 24 درجه و دیروز هم همین موقع 24 درجه سانتیگراد بوده است ولی دمای کمینه در شهر یزد امروز صبح 21 در جه ولی دیروز 23 درجه سانتیگراد بوده است.

انتهای پیام/اد
آدرس کوتاه :