شناسه : 32769338
فرماندار خاتم:


فرماندار خاتم با بیان اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی باید به جوانان تیین شود، گفت: دهه‌فجر بهترین زمان برای معرفی توطئه‌ها است.

به گزارش یزدرسا به نقل از طنین خاتم؛ فرماندار خاتم درجلسه برنامه ریزی ایام الله دهه فجر اظهار داشت: معرفی دستاوردهای انقلاب و تبیین خدمات نظام مهمترین مولفه در برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان خاتم است.

فرجام فاضلی گفت: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای جوانان امروزی که آینده سازان کشور هستند امری ضروری است؛ باید جوانان هرچه بهتر و بیشتر با اهداف و آرمان‌های انقلاب آشنا شوند.

فاضلی افزود: دهه فجر بهترین فرصت برای بازبینی کارنامه عملکرد مدیران است و باید دستاوردهای نظام و انقلاب را به عموم شهروندان معرفی کرد. و بهترین زمان برای معرفی توطئه‌ها است.

فرماندار خاتم با بیان این که دلیل اصلی شکل‌گیری انقلاب اسلامی حضور مردم بود، تصریح کرد: یقیناً همین مردم سبب بقاء نظام اسلامی هستند. 

وی خاطر نشان کرد: با توجه به تقارن دهه فجر با ایام فاطمیه ضمن حفظ حرمت این ایام، برنامه‌های دهه فجر باشکوه‌تر برگزار شود.

فاضلی گفت: دهه فجر امسال مقارن با ایام فاطمیه است، با توجه به این شرایط نمی توان برنامه های امسال را به صورت شاد برگزار کرد، اما با تمهیداتی می توان برنامه های این ایام را برای جوانان متنوع تر برگزار و به درک مطالبات به حق این قشر پرداخت.

فرماندارخاتم از تشکیل چندین کمیته در سطح شھرستان خبر داد و اظهار داشت: شرح وظایف به ھر یک از کمیته ھا ابلاغ شده و با برنامه ریزی ھای صورت گرفته امسال برنامه ھا متنوع و ھدفمندی را در شھرستان خواھیم داشت.

انتهای پیام/

 
آدرس کوتاه :