شناسه : 32774352
امام جمعه بخش بهمن:


امام جمعه بخش بهمن گفت: مسئولان باید گوش به حرف مردم و خواسته هایشان بدهند، زیرا علت ضعف های داخلی دولت ها و مسئولان هستند و ربطی به دشمنان ندارد.

به گزارش سرو ابرکوه، حجت الاسلام و المسلمین رضا علیزاده امام جمعه بخش بهمن در خطبه های امروز نماز جمعه، ضمن تشکر ویژه از حضور مردم ابرکوه و مهردشت در راهپیمایی های علیه آشوبگران، اظهار کرد: دشمنان انقلاب پس از شکست های متعدد از جمله شکست داعش در منطقه، فتنه دیگری ایجاد کردند.

بیکاری و گرانی؛ مردم را از انقلاب و نظام روی گردان نمی کند
حجت الاسلام علیزاده افزود: الحمد الله بار دیگر مردم فهیم ایران با هوشیاری و بصیرت، آن را خاموش کردند و به آنها نشان دادند که با وجود مشکلات اقتصادی، رکود، بیکاری و گرانی، تا پای جان در خط انقلاب و رهبری هستند.

علیزاده با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار مردم قم، گفت: نکته مهم این است که باید بین مطالبات به حق مردم و حرکات وحشیانه و تخریب گرایانه آشوبگران تفکیک قائل شد.

امام جمعه بخش بهمن بیان کرد: چرا که هدف دول آمریکایی و همدستانش در فتنه اخیر، براندازی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی بود، که به فضل خدا با حضور به موقع مردم انقلابی و با بصیرت و با درایت رهبر معظم انقلاب در نطفه خاموش شد.

وی اذعان کرد: خواسته های به حق مردم باید پیگیری شود که در غیر این صورت همانند اغتشاشات اخیر زمینه ساز اجرای اهداف دشمنان و ضربه به نظام نشود. مسئولان باید میان مردم باشند و حرف های آنها را بشنود، این حداقل کاری است که ممکن است دل مردم را آرام کند.

منشأ ضعف های داخلی دولت ها و مسئولان هستند نه دشمنان
علیزاده تأکید کرد: پرداختن به دشمنان خارجی و همدستان داخلی آنها، نباید موجب انکار ضعف های داخلی و سرپوش گذاشتن به بعضی از مسائل و مشکلات کشور شود. اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی تمام وقت و تمام قد در حال مشکل آفرینی برای کشور ما هستند درست است، اما منشأ همه مشکلات دشمن نیست.

خطیب جمعه بخش بهمن تصریح کرد: گاهی ضعف ها از دولت ها و مسئولین است که باید با تلاش و کوشش جهادی، اتحاد و همدلی، ریشه کن شود و بهانه به دست دشمن ندهد. در این صورت نه آمریکا، نه اسرائیل، نه آل سعود و نه هیچ کس دیگر غلطی نمی تواند بکند.

جناح های مختلف برای پیشرفت کشور از تخصص جناح دیگر استفاده کنند
وی عنوخاطر نشان کرد: لذا تا زمانی که ملاک های حزب گرایی، باند بازی و منافع شخصی در کشور باشد، تا وقتی که جناح های مختلف حاضر نشوند از متخصصین و کاربلدهای جناح دیگر استفاده کنند و منافع ملی را فدای منافع شخصی کنند، اتفاق چشمگیری در کشور رخ نخواهد داد. 

علیزاده با اشاره به تصمیم ترامپ رئیس دولت آمریکا جهت تمدید تعلیق تحریم ها و ایجاد تحریم های هدفمند دیگر علیه ایران، گفت: با این وضعیت برجام سود چندانی برای ملت ایران و جمهوری اسلامی ندارد و آمریکا هیچ گاه دست از خوی استکباری و قلدری خود بر نخواهد داشت.

انتهای پیام/ 
آدرس کوتاه :