شناسه : 35963250
عضو شورای شهر یزد:

دو ماه از بلاتکلیفی شهر یزد می گذرد/ تا کنون از وزارت کشور جواب قطعی دریافت نکرده ایم


عامری در مورد عدم تعیین تکلیف وضعیت شهردار یزد گفت: ما همچنان بلاتکلیف هستیم، این بهترین کلمه ای است که برای توصیف وضع موجود می توان به کار برد. متاسفانه وزارت کشور تا کنون به شورای شهر یزد جواب قطعی نداده است.

به گزارش یزدرسا، ونوس عامری با اشاره به عدم پاسخ قطعی وزارت کشور در مورد گزینه شورای شهر یزد برای تصدی سمت شهردار گفت: ما همچنان بلاتکلیف هستیم، این بهترین کلمه ای است که برای توصیف وضع موجود می توان به کار برد. متاسفانه وزارت کشور تا کنون به شورای شهر یزد جواب قطعی نداده است. البته در حال رایزنی هستیم و به ما امید داده می شود ولی هنوز همان طور که همه می‌دانند ابلاغی به ما نشده است.

عضو شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه اکنون دو ماه از انتخاب فرهمند به عنوان شهردار یزد می گذرد افزود: ما ۱۹ آبان شهردار را انتخاب کردیم و اکنون دقیقاً دو ماه از آن تاریخ می گذرد. وزارت کشور نیز ۱۰ روز فرصت داشت که جواب درخواست اعضای شورا را بدهد، در نامه ای که به وزارت کشور ارسال کرده ایم این موضوع نیز گوشزد شده است.

عامری بیان داشت: طبق قانون وزارت کشور می بایست یا گزینه ما برای تصدی سمت شهرداری یزد را تائید کند که انشاالله این اتفاق می افتد و یا اگر خدای نکرده گزینه ما رد شود باید طبق قانون مستندات و دلایلِ این اتفاق به شورای شهر ارائه شود. بعد از آن هم یا شورای شهر مستندات را بررسی میکند و بر رای خود اصرار می ورزد که در نتیجه موضوع به شورای حل اختلاف می رود و یا شهردار دیگری انتخاب می شود.

انتهای پیام/
 
آدرس کوتاه :