شناسه : 33853842


محمود زمانی قمی استانداریزد در سفربه بهاباد به اتفاق فرماندار و امام جمعه با حضور در بیت خانواده شهید رفیعیان با این خانواده دیدار کرد.

به گزارش یزدرسا به نقل از بهاباد نیوز، محمود زمانی قمی استانداریزد در سفربه بهاباد به اتفاق فرماندار و امام جمعه  با حضور در بیت خانواده شهید رفیعیان با این خانواده دیدار کرد.

استاندار یزد با تقدیر وتجلیل از خانواده شهداء ونهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد: فرهنگ ایثار و شهادت باید به عنوان برترین فرهنگ در جامعه اسلامی نهادینه شود تا دشمنان اسلام در تحقق اهداف شومشان ناکام شوند.

زمانی قمی با اشاره به اینکه تکریم و بزرگداشت خانواده های شهدا یک وظیفه برای همگان محسوب می شود گفت : عزت، اقتدار و امنیت کنونی جامعه مدیون خون شهدای گرانقدر ایران اسلامی است.

استانداریزد با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران افزود: تربیت و ایمان خانواده ها در ارتقای ایمان و انگیزه شهدا برای فداکاری و ایثارگری در راه خدا بسیار تاثیرگذار و حائز اهمیت است.

وي با اشاره به اينكه در دوران دفاع مقدس ملت ايران هزاران شهيد را تقديم نظام جمهوري اسلامي كرده‌اند، يادآور شد: رسيدگي به امور خانواده شهدا اگر با معرفت انجام شود در پيشگاه خداوند اجر الهي دارد.

زمانی قمی با بیان اینکه شهدا رفتند و از جان خود گذشتند تا این نظام و اسلام و انقلاب بماند افزود :  آنچه امروز ایران اسلامی دارد و عظمت پیدا کرده به خاطر خون مقدس شهیدان است که ما باید حافظ ارزشها و اصول آنها باشیم .

انتهای پیام /
آدرس کوتاه :