شناسه : 38698736
به مناسبت هفته بسیج انجام شد

دیدار دادستان مرکز یزد با اعضای بسیج دانشجویی استان


همزمان با سالروز پیام تاریخی حضرت امام خمینی مبنی بر تشکیل بسیج دانشجو و طلبه نشست صمیمی دادستان مرکز استان یزد با اعضای بسیج دانشجویی برگزار شد.

علی پورمیرزایی مسئول بسیج دانشجویی استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا گفت: عصر روز گذشته، همزمان با سالروز پیام تاریخی حضرت امام خمینی مبنی بر تشکیل بسیج دانشجو و طلبه نشست صمیمی دادستان مرکز استان یزد با اعضای بسیج دانشجویی برگزار شد.

وی افزود: در این نشست دوستان دانشجو آخرین دغدغه‌های خود نسبت به مسائل جاری استان و موانع پیش رو در راه مطالبه‌گری و کمک به حل مسائل استان را با دادستان مطرح کردند.

مسئول بسیج دانشجویی استان یزد تأکید کرد: دادستان محترم نیز ضمن تایید رویکرد مسأله‌محوری در بسیج دانشجویی، توصیه‌های کاربردی جهت تقویت نقش‌آفرینی بسیج دانشجویی متناسب با شرایط روز جامعه ارائه کردند.

مطالبه عدالت از مسئولین از اولویت‌های امروز بسیج دانشجویی است

به گزارش یزدرسا، محمدرضا حدادزاده دادستان مرکز استان یزد در جلسه با اعضای بسیج دانشجویی استان که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، عنوان کرد: بسیجی بودن و فعالیت در بسیج دانشجویی اقتضائاتی دارد که مهمترین آن صداقـت، شفافیت و پرهیز از طرفداری از یک گروه خاص است.

وی گفت: اگر این نگاه بر بسیج دانشجویی حاکم شود، مطالبه عدالت و قانونمندی از مسئولین بسیار مؤثر خواهد بود.

حدادزاده با تأکید بر اینکه مطالبه‌گری شفاف و بدون تعارفِ بسیج دانشجویی به شناسایی آسیب‌ها کمک می‌کند، تصریح کرد: امروز بسیج دانشجویی به جایگاهی رسیده که نسبت به ارکان مختلف حکومت نقادی عالمانه دارد.

وی اظهار داشت: مطالبه‌گری بسیج دانشجویی در حوزه‌های گسترش روحیه اخلاق در جامعه، گسترش امید و اعتماد به آینده، نتایج خوبی به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.