شناسه : 39035185
رئیس سازمان بسیج علمی استان یزد خبر داد:

راهیابی دو طرح از استان یزد در جشنواره ملی جهادگران علم و فناوری


رئیس سازمان بسیج علمی استان یزد از راه یابی دو طرح آب شیرین کن خورشیدی و فیلتر جذب مواد روغنی به جشنواره ملی جهادگران علم و فناوری خبر داد.

رئیس سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان یزد  در گفتگو با خبرنگار یزدرسا؛ اظهار داشت: دو طرح آب شیرین کن خورشیدی و فیلتر جذب مواد روغنی دو طرح استان یزد برای شرکت در جشنواره ملی جهادگران علم و فناوری است.

سید محمد میر قانعی ادامه داد: جشنواره ملی جهادگران علم و فناوری در ادامه جشنواره های استانی و با هدف معرفی مخترعین استان ها و تبادل فناوری برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: در همین راستا پایگاه های علمی شهدای پاسدار یزد نیز به عنوان پایگاه نمونه استان معرفی شده است.

میرقانعی افزود: خانه نخبگان علمی بسیج نیز ظرفیت بسیار خوبی برای استفاده از ظرفیت نخبگان می باشد. همچنین مسابقات احصا و ارائه راهکار برای حل مسائل در دهه فجر امسال در استان یزد به اجرا درآمد که نتایج و برکات بسیار خوبی نیز داشت.

میرقانعی با اشاره به برنامه های بسیج علمی استان یزد در سال آینده گفت: در سال آینده اولویت ما حل مسائل و ارائه راهکارهای حل مسائل در حوزه های مختلف به صورت علمی و با استفاده از ظرفیت خوب نخبگان استان یزد است. همچنین در راستای تولید محتواهای مناسب علمی و پژوهشی گام‌هایی برداشته خواهد شد.

وی اضافه کرد: تقویت فعالیت پایگاه های علمی و و احصای اطلاعات نخبگان و فرهیختگان بسیجی نیز کماکان در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.