شناسه : 38585730
پیام فرمانده سپاه الغدیر یزد:

راه‌اندازی پلیس‌های تخصصی در ناجا زمینه برخورد با هر ناهنجاری را فراهم کرده است


سردار پورشمسی گفت: خوشبختانه با راه‌اندازی پلیس‌های تخصصی در بدنه ناجا، به خوبی زمینه برخورد موثر با هرگونه ناهنجاری در جامعه ایجاد شده است.

به گزارش یزدرسا؛ سردار رضا پورشمسی فرمانده ارشد سپاه الغدیر با صدور پیامی فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی را به غیور مردان ناجا در سراسر کشور به ویژه فرماندهی انتظامی استان یزد تبریک گفت و با اشاره به وضعیت پیچیده امروز کشور در حوزه امنیت، اظهار کرد: با توسعه جوامع و اتفاقات جدیدی که در زندگی مردم رخ داده، رویکردهای امنیتی و محورهای اساسی امنیت در جامعه بسیار تغییر کرده است.

وی مبارزه همه جانبه با تهدیدات فضای مجازی، توطئه‌های مختلف سایبری و هجمه‌های متعدد فرهنگی دشمنان نظام را از جمله الزامات اجرایی در حوزه امنیتی کشور دانست که نیروی انتظامی تاکنون با اقتدار نسبت به اجرای رسالت خود در این عرصه تلاش کرده است.

فرمانده ارشد سپاه الغدیر مبارزه مستمر علیه قاچاقپیان مواد مخدر را یکی دیگر از عرصه‌های فعالیت نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: خوشبختانه با راه‌اندازی پلیس‌های تخصصی در بدنه ناجا، به خوبی زمینه برخورد موثر با هرگونه ناهنجاری در جامعه ایجاد شده است.

سردار پورشمسی با اشاره به بروز و ظهور جرائم جدید اقتصادی نظیر کلاهبرداری های اینترنتی و حملات سایبری، افزود: جرائم جدید، سختی فعالیت‌های نیروی انتظامی در برقراری امنیت عمومی را دو چندان کرده است.

وی با بیان این‌که امنیت عمومی جامعه و کسب دستاوردهای بزرگ پلیس مستلزم همکاری مستمر آحاد مردم است، تصریح کرد: خوشبختانه پرسنل ناجا در استان یزد مسئولیت های محوله خود را به خوبی انجام داده و می‌دهند.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.