شناسه : 39410998
معاون عمرانی استاندار یزد:

راه اندازی بانک بارهای فولادی استان یزد


محسن صادقیان گفت: در جهت ساماندهی بارهای فولادی در استان مقرر شد که سامانه درخواست بار از مبدا یا بانک بارهای فولادی استان به زودی راه اندازی شود.

محسن صادقیان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در گفتگو با خبرنگار یزدرسا اعلام کرد: در راستای بررسی مشکلات برخی از رانندگان به خصوص درباره عدم رعایت نوبت و عدم پرداخت کرایه حمل ، در جهت ساماندهی بارهای فولادی در استان مقرر شد که سامانه درخواست بار از مبدا یا بانک بارهای فولادی استان به زودی راه اندازی شود.

صادقیان گفت: به این ترتیب مقرر شد از اول مردادماه تمام شرکتهای تولیدی فولاد و شمش در استان نسبت به ارایه حمل بار خود در سامانه بانک بارهای فولادی استان اقدام کنند.

وی تاکید کرد: ،همچنین در شهرستان اردکان نیز مقرر شد بارهای فولادی فقط از طریق کنسیرسیوم شرکتهای حمل و نقلی بارگیری و حمل شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد ادامه داد: این سامانه به صورت آزمایشی از مردادماه راه اندازی و در پایان ماه نسبت به پایش آن اقدام و تصمیمات لازم در خصوص سراسری شدن این سامانه گرفته خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار  گفت: همچنین مقرر شد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای نسبت به بررسی مجوز  شرکتهای که هیچ گونه فعالیت حمل و نقلی به غیر بارهای تجمیع ندارند اقدام کرده و در صورت عدم فعالیت نسبت به سلب امتیاز این شرکتها اقدام نمایند.
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.