شناسه : 35957301
مدیر امور آبفار شهر ستان مهریز خبر داد


مدیر امور آبفار شهر ستان مهریز از راه اندازی سامانه جامع خدمات الکترونیکی همزمان با چهلمین سال انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش یزدرسا، مهدی خلاصه زاده مدیر امور آبفار شهرستان مهریز گفت: راه اندازی سامانه خدمات الکترونیکی با هدف سهولت ارتباط مشترکان، متقاضیان، دریافت خدمات و تسریع در ارائه خدمات  در دهه فجر راه اندازی می شود.

وی ادامه داد:  تمامی خدمات اختصاصی ، از این پس به  صورت حضوری  صورت غیر حضوری  با بسترهای الکترونیک  انجام می شود.

خلاصه زاده تصریح کرد: دو بستر ارتباطی و الکترونیکی شامل سامانه های 1523 و وبگاه www.abfaryazd.ir   از جمله درگاههایی است که مشترکان میتوانند،  درخواستها و خدمات مورد نیاز خود را در بخشهای مختلف مشترکین  پیگیری کنند.
 
وی  گفت: خدمات اصلی مشترکینی که در این سامانه های طراحی و مورد بهره برداری قرار می گیرد  شامل واگذاری انشعاب ، اعلام کارکرد کنتور ، بررسی صورتحساب ، امکان پرداخت قبوض آب بهاء ، مشاهده سوابق مصرف است.

خلاصه زاده اضافه کرد: دیگر خدمات مثل تغییر کاربری ، پاسخ به استعلامات ، تغییر ظرفیتهای قراردادی ، درخواست قطع و وصل ، اتفاقات درشبکه و انشعاب ، تغییر مکان از امتیازات این سامانه ها است که این موارد نیز قابل پیگیری می باشد .

وی ادامه داد: خدمات  مشترکین  درشعبه و همچنین  بخشی از آن  در دو دفتر پیشخوان  انجام می گیرد که در  کنار  آن سامانه های الکترونیک  از راه دور نیز انجام می شود.
خلاصه زاده افزود: اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان مهریز  با شاخص 4/65 درصد در 66 روستا به بیش از ۱۱هزار  مشترک  خدمات رسانی می کند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :