شناسه : 36516306
امام جمعه بافق:


امام جمعه بافق گفت: تنها راه موفقیت در مقابل دشمن مقاومت است، نیرویی درونی که می‌تواند بر همه مشکلات کشور غلبه کند.

به گزارش  یزدرسا؛ حجت الاسلام سید جواد سلیمانی، امام جمعه بافق در خطبه‌های نماز این هفته شهرستان با اشاره به دیدار مسئولان کشور با مقام معظم رهبری و رهنمود‌های ایشان گفت: تنها راه موفقیت در مقابل دشمن مقاومت است، نیرویی درونی که می‌تواند بر همه مشکلات کشور غلبه کند.

وی با بیان اینکه آمریکا دو هدف دارد و مردم در برابر هیاهوی ان نمی‌هراسند افزود: تسلیم مسئولان در برابر خواسته‌های آن‌ها و رویارویی با نظام از این اهداف است.

خطیب جمعه بافق ادامه داد: ملت ما نمی‌هراسند و ۴۰سال در مقابل تمامی این ترفند‌ها ایستاده اند، که این قدرت، قدرت الهی است.

حجت الاسلام سلیمانی با اشاره به اینکه هدف دیگر آمریکا ترساندن مردم است خاطر نشان کرد: مردم نباید از قدرت‌های پوشالی بترسند، آمریکا با مشکلات زیادی روبروست و قرار نیست خدشه‌ای به مردم ایران وارد کند.

وی مذاکره با آمریکا را سمی پر خطر برشمرد و تصریح کرد: آمریکا قصد گرفتن قدرت ما را دارد که مذاکره سبب برآورده شدن این آرزو می‌شود، اما آمریکا قابل اعتماد نیست و نمی‌تواند حکومت ایران را تغییر دهد.

امام جمعه بافق با اشاره به دیگر بیانات مقام معظم رهبری در این رابطه ادامه داد:در مدیریت و برنامه ریزی جهت مواجه با مشکلات جامعه باید جدیت صورت بگیرد و رئیس سه قوه باید در کنار یکدیگر با وحدت و انسجام مشکلات مردم از جمله معیشت را برطرف کنند.

حجت الاسلام سلیمانی با بیان اینکه اقتصاد ما بیمار و وابسته به نفت و خام فروشی است گفت: باید مستقل باشیم و باید نظام بانکی و بودجه آنچنان برنامه ریزی شود که مردم به حقوق خود برسند و از ظرفیت‌های موجود در کشوراستفاده کنند.

وی به تذکرات مقام معظم رهبری نیز اشاره کرد و بیان داشت:باید به رونق تولید و کشاورزی توجه بیشتری شود تا به خودکفایی برسیم و دستمان را مقابل بیگانگان دراز نکنیم.

خطیب جمعه بافق ادامه داد: مسوولان به قشر کشاورز جامعه کمک کرده تا ان‌ها بتوانند به رونق تولید و خودکفا شدن کمک کنند.

حجت الاسلام سلیمانی بحث مسکن را دیگر مشکلات کشور به ویژه بافق بیان کرد و گفت: شورای شهر با مسکن و شهرسازی و دیگر مسوولان برنامه ریزی کنند و موضوع مسکن را به طور جدی پیگیری کنند تا مشکل جوانان حل شود و نباید قیمت زمین‌ها به این حد روند افزایشی داشته باشد.

وی همچنین با بیان اینکه به شایعات دامن نزنید و توجه نکنید ادامه داد:شایعات یکی از راهکار‌های دشمن است که مردم را نسبت به نظام و انقلاب بد بین کند.

امام جمعه بافق در بخش دیگری از سخنان خود به فضیلت‌های ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت:صاف کردن دل و قلب عاملی برای دور شدن از عذاب الهی است و سبب افزایش برکت در زندگی می‌شود.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :