شناسه : 37759264
استاندار یزد در رزمایش دفاع بیولوژیک:


استاندار یزد گفت: رزمایش دفاع بیولوژیک به نوعی نشان دهنده ظرفیت بالای درون سپاه است و امیدواریم با همت و تلاش این عزیزان شاهد افزایش ایمنی سطح شهر باشیم.

به گزارش خبرنگار یزدرسا، محمد علی طالبی در رزمایش دفاع بیولوژیک و عملیات پاک‌سازی محیطی شهدای مدافع سلامت در تیپ الغدیر استان با تبریک میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار گفت: بسیجیان و پاسداران خدمات خستگی ناپذیری  را در بحران کنونی کشوربه مردم عرضه کردند که از تمامی این عزیزان قدردانی می کنم.


استاندار یزد افزود: از زحمات نیروی انتظامی، دستگاه قضایی و سایر مسئولین، دستگاه ها و کارگروه های مختلفی که در قالب ستاد مقابله با کرونا اقدامات لازم را انجام دادند تشکر کنم.


وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان این مطلب که در زمینه مدیریت کرونا در استان همراهی خوب ائمه‌ی جمعه بسیار ارزشمند و حائز اهمیت بود اظهار داشت: تعطیلی برنامه ها، مراسم ها، تجمعات و اماکن مذهبی با همراهی ائمه جمعه و همراهی خوب دستگاه های مسئول کمک شایانی به مدیریت بیماری کرونا در استان شد.


طالبی، با اشاره به فرصت هایی کرونایی در استان ابراز داشت: این بیماری نقاط ضعف استان را در حوزه های مختلف به خصوص در زمینه تولید ملزومات حوزه سلامت همچنین بسیاری از نقاط قوت همچون وجود ظرفیت بالای مشارکت های مردمی و بسیج  را به ما نشان داد.

استاندار با بیان اینکه با همت، همراهی و همدلی توانستیم از این ظرفیت در بخش های مختلف استفاده کنیم ابراز داشت: یزد در استفاده از ظرفیت های مردمی در قالب بسیج، سپاه و سازمان های مردم نهاد همچنین اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا نیز از استان‌های پیشرو کشور بوده است.

وی درپایان تاکید کرد: رزمایش دفاع بیولوژیک به نوعی نشان دهنده ظرفیت بالای درون سپاه است و امیدواریم که با همت و تلاش این عزیزان شاهد افزایش ایمنی بهتری در سطح شهر باشیم.

انتهای پیام/ح
آدرس کوتاه :