شناسه : 31440535
فرمانده انتظامی تفت عنوان کرد


فرمانده انتظامی شهرستان تفت از رشد 24 درصدی کشف کالای قاچاق در این شهرستان با ارزش 7 میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش یزد رسا، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان تفت به تشریح فعالیت پلیس تفت پرداخت و گفت: حمایت های شورای تامین شهرستان تفت و توجه خاص امام جمعه تفت باعث تا اقدامات بسیار خوبی در مجموعه نیروی انتظامی شهرستان تفت صورت گیرد.

«سرهنگ فرهاد بیگلری» همچنین از رشد 24 درصدی کشف کالای قاچاق در این شهرستان با ارزش 7 میلیارد تومان خبر داد و گفت: در مجموع یک سال گذشته تصادفات جاده ای 12 درصد کاهش داشته است و تنها یک مورد تصادف منجر به فوت در شش ماهه اول سالجاری گزارش شده است.

وی با اشاره فعالیت دقیق پلیس تفت در بررسی و مقابله با جرائم و تخلفات، اذعان داشت: امروز این اقتخار را داریم که بگوییم در حال حاضر در شهر تفت سرقت کشف نشده ای وجود ندارد و حتی سرقت هایی که برای سال های گذشته بوده کشف شده است

فرمانده پلیس تفت در ادامه به ارائه گزارش آماری عملکرد نیروی انتظامی تفت در یک سال گذشته و پرداخت و گفت: در مجموع عملکرد پلیس شهرستان تفت نسبت به سال گذشته، کشف سرقت 6 درصد ، کشف انواع مواد مخدر 14 درصد، کشف تجهیزات ماهواره 3 درصد ،کشف سلاح جنگی و شکاری 22 درصد و دستگیری سارقین 13 درصد افزایش داشته است.

وی تاکید کرد: علی رغم اینکه روند کاهش تصادفات جاده ای خوب است ولی این آمار نگران کننده است که مقام معظم رهبری هم در این مورد ابراز نگرانی کردند و جا دارد همه شهروندان با نیروی انتظامی همکاری کنند تا این آمار بهبود بخشد.

سرهنگ بیگلری با اشاره به ضرورت پیشگیری از آسیب های اجتماعی به ضرورت توجه خانواده ها به فرزندان خود اشاره کرد و گفت: جنگ نرم مقابله نرم می طلبد و لازم است خانواده ها در مسائل مختلف مراقب فرزندشان باشند و به آنها آموزش های لازم را یاد بدهند.

 فرمانده انتظامی شهرستان تفت دو راه ارتباطی با این ارگان را سامانه 110 جهت امداد خواهی و سامانه 197 جهت انتقادات و پیشنهادات  ذکر و ابراز امیدواری کرد: با حضور و فعالیت جوانان در نیروی انتظامی، نیروی انسانی که بزرگترین سرمایه سازمان ناجاست تأمین شود.

انتهای پیام/م*
آدرس کوتاه :