شناسه : 32761351
مدیر موسسه فرهنگی بیت الرضا(ع):


مدیر موسسه فرهنگی بیت الرضا (ع) گفت: رسیدگی به وضع محرومین جامعه اولویت اول کانون‌های خادم یاران استان یزد است.

به گزارش یزدرسا به نقل از بافق خبر؛ جلسه خادم یاران رضوی استان یزد در شهرستان بافق با حضور امام‌جمعه، فرماندار و مدیر موسسه خیریه بیت الرضا (ع) در دفتر امام‌جمعه برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید علی طباطبایی در این جلسه با اشاره به توجه سیره نظری امام رضا (ع) و ترویج و نشر فرهنگ اسلامی و رسیدگی به وضع محرومین جامعه گفت: کانون‌های خادم یاران در استان یزد به همین منظور تشکیل می‌شود.

وی وظیفه این کانون‌ها را آموزش و ساماندهی خادم یاران، شبکه‌سازی، استفاده از استعدادهای خادم یاران و تشویق و حمایت قشرها مختلف مردم به شکل‌های مختلف جهت خدمت به امام رضا (ع) عنوان کرد.

طباطبایی افزود: ویزیت رایگان پزشکان در روز، هفته یا ماه، برگزاری کلاس‌های تقویتی توسط معلمان برای قشر دانش‌آموز محروم و ...ازجمله فعالیتی است که می‌توان ارائه داد.

مدیر موسسه فرهنگی بیت الرضا (ع) با اشاره به تصمیمات اتخاذشده در این جلسه عنوان کرد: هیئت‌امنا متشکل از امام‌جمعه، فرماندار، روسای کمیته امداد، بهزیستی، خیرین و خبرنگار صداوسیما است.

وی اظهار داشت: رابطین گزینش، اشتغال، فرهنگی و... نیز به کانون خادم یاران استان جهت مسئولیت اجرایی این کانون معرفی می‌شوند.

طباطبایی همچنین خاطرنشان کرد: در این جلسه در رابطه با توجه به اولویت نیازهای محرومین شهرستان نیز بحث و تصمیم‌گیری شد.

انتهای پیام/ر.ب

 
آدرس کوتاه :