شناسه : 33314292
دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در جمع راهپیمایان بافقی:


دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در جمع راهپیمایان بافقی گفت: رمز پیروزی تبعیت از فرامین امام و رهبری است.

به گزارش یزدرسا به نقل از بافق خبر؛ دکتر سید محمدحسینی دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در جمع راهپیمایان بافقی ضمن تشکر از حضور پرشور مردم ولایتمدار بافق در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن گفت: یک‌بار دیگر با حضور خود عهدی که با امام و شهدا بستیم و در این راه راسخ و استواریم را نشان دادیم و با آرمان‌های امام و رهبری بیعت کردیم

وی در ادامه افزود: نه‌تنها از 40 سال قبل مردم ما درصحنه حضور دارند، بلکه این روحیه انقلابی از 15 خرداد 1342 وجود داشته و مؤمنان و موحدانی که در رکاب امام بودند سختی‌ها را تحمل و دوران مبارزه و شکنجه و تبعید را تحمل اما بر عزم خودشان راسخ بودند ولی شما مردم استان یزد یک سند زرین دیگری دارید که شاید خیلی از جاهای دیگر خبر نداشته باشند.

دکتر حسینی تصریح کرد: همه‌وقتی می‌خواهند ریشه انقلاب را بررسی کنند از سال 1342 آغاز می‌کنند اما در کتابخانه وزیری یزد یک سندی است که امام از سال 1323 روحیه انقلابی را داشته و قصد داشته شاگردانی را تربیت و مردم را آماده مبارزه کنند تا درصحنه حاضر شوند و مردم بدانند برای یک کشور اسلامی زیبنده نیست که تحت سلطه دیگران باشد و سزاوار نیست که انگلیسی‌ها بیایند رضاخان را به قدرت برسانند و هر موقع که اراده کنند او را ببرند و فرزند او را جایگزین کنند.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: بعد از 39 سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز مردم ایران اهداف، شعارها، استقلال، آزادی و حمایت از مظلومین و مردم فلسطین، یمن، عراق، سوریه و لبنان را دارند.

دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی اسطوره شکست‌ناپذیری امریکا را در هم شکست و این کار کوچکی نیست حتی مشاور رئیس‌جمهور امریکا می‌گوید ایران قدرت برتر منطقه است و کاری هم نمی‌توانند بکنند و شکست می‌خورند.

سخنران مراسم راهپیمایی 22 بهمن بافق گفت: همین‌طور که در منطقه توانستیم باقدرت و اقتدار ظاهر شویم در داخل کشور هم باید همین انسجام و تبعیت از رهبری وجود داشته باشد.

وی افزود: رمز پیروزی ما تا امروز و فارغ آمدن بر چالش‌ها و مشکلات این بوده که از امام و رهبر تبعیت کردیم و هر جا هم که مسئولین و مدیران ما کوتاهی کردند در آنجا ضعف و کاستی داریم. لذا امروز که مردم ایران یکپارچه جمع شدند و این مطالبه آن‌ها است که همگان باید در مسیر امامت و ولایت حرکت کنند همان‌طور که در جنگ و مقاومت در منطقه پیروز شدیم.

 وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی به مسائل و مشکلات داخل کشور اشاره و بیان داشت: اینکه مسائل داخل کشور را بتوانیم حل کنیم باید نسخه شفابخش مقام معظم رهبری که در اقتصاد مقاومتی تجلی پیداکرده را باید نصب العین قرار دهیم و راه دیگری وجود ندارد و اگر این را تبعیت کنیم می‌توانیم بر مشکلات فائق آییم و شرایط بهتری وجود داشته باشد.

دکتر حسینی تأکید کرد: نظام ما یک نظام مردم‌سالار است که با انتخاب مردم مسئولین روی کار می‌آیند و تعهد هم دارند که به مردم خدمت کنند و این حضور مردم مسئولیت آن‌ها را سنگین‌تر می‌کند و باید شب و روز در خدمت مردم باشند و فرق می‌کند با نظام‌های سرمایه‌داری و جاهایی که مسئولین خودشان را از مردم تافته جدا بافته می‌دانند و باید روحیه مردمی داشته و نباید تبعیض باشد.

وی به سخنان رهبر معظم انقلاب اشاره و افزود: رهبری فرمودند فساد مثل یک اژدهای هفت‌سر افسانه‌ها است که اگر یکسر آن را بزنی با شش سر دیگر حمله می‌کند و باید همه کمک کنند و قوه قضائیه بااقتدار و باصلابت ظاهر شود و نگذارند برخی از موقعیت خودشان سو استفاده کنند. مردم سختی‌ها را تحمل می‌کنند همان‌طور که در دوران انقلاب تحمل کردند تا توانستند این انقلاب را به پیروزی برسانند.

دکتر سید محمدحسینی در پایان گفت: اگر ارزش‌های انقلاب را کمرنگ کنیم باعث ایجاد بی‌تفاوتی و نارضایتی میشود و امیدواریم بتوانیم این انقلاب را به اهداف بلند و هدف نهایی خود که زمینه‌سازی ظهور امام زمان (عج) است برسانیم.

انتهای پیام/ع
آدرس کوتاه :