شناسه : 36569932
بیانیه سپاه الغدیر استان یزد به مناسبت روز قدس


سپاه الغدیر استان یزد در آستانه چهلمین سالروز جهانی قدس با انتشار بیانیه ای از همه مردم شریف، متدین و انقلابی استان برای حضور در راهپیمایی این روز جهانی دعوت کرد.

به گزارش یزدرسا،  سپاه الغدیر استان یزد به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای به شرح ذیل صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

«روز قدس روز اسلام است. (امام خمینی (ره)) 
روز جهانی قدس میراث ماندگار حضرت امام خمینی (ره) است و طراحی هوشمندانه این روز فرصت بی نظیری برای نشان دادن وحدت و اراده امت اسلامی در قبال حل مساله فلسطین و دفع غده سرطانی رژیم صهیونیستی است. سلسله طراحی‌های خبیثانه مستکبرین (از جمله ایجاد اختلاف در جهان اسلام؛ تلاش برای تجزیه کشور‌های منطقه، حمایت از تروریسم تکفیری و..) نشان می‌دهد هدف اصلی از این نقشه‌های شوم رنگارنگ؛ ایجاد یک تنفس مصنوعی برای رژیم رو به فروپاشی اسرائیل است. اعلام مساله فلسطین به مثابه اولویت اول جهان اسلام توسط حضرت امام خمینی (ره) یک ژرف نگری عظیم بود که طی ۴۰ سال اخیر صحت آن در کشاکش تحولات منطقه‌ای ثابت شد. جهان اسلام برای رهایی از بند مداخله و نفوذ و فتنه گری سلطه گران، راهی جز هدف قرار دادن رأس فتنه ندارد و تنها با محو غده سرطانی اسرائیل، آرامش و ثبات به منطقه بازخواهد گشت. آرمان آزادی قدس شریف به حکم عقل و مروت و منطق دینی، یک ضرورت حتمی و تاریخی برای حال و آینده آحاد مسلمانان جهان بلکه آزادگان عالم است. 


دسیسه‌های سلطه گران بین المللی برای تحمیل رژیم شرور و نامشروع اسرائیل به مردم منطقه هر روز چهره جدیدی به خود می‌گیرد. در تازه‌ترین این اقدامات، طرح موسوم به معامله قرن یک معامله سراسر نکبت بار برای امت اسلامی است که از سوی آمریکای جنایتکار و قدرت‌های غربی با همکاری برخی دولت‌های ذلیل و خود فروخته عربی پیگیری می‌شود. عادی سازی روابط کشور‌های عربی با رژیم غاصب صهیونیستی ننگی است که با مخالفت هواداران جهانی فلسطین مظلوم و مسلمانان جهان به اذن الهی به سرانجام نخواهد رسید و مسببان این معامله ذلت بار در افکار عمومی جهان و قضاوت تاریخ، محکوم و مطرود خواهند بود. جهان اسلام و وجدان بیدار آزادگان جهان، قمارسیاسی که وجه المصالحه آن خون پاک کودکان مظلوم فلسطین است را تحمل نخواهد کرد. نفرت روز افزون آزادگان جهان از موجودیت پلید رژیم صهیونیستی که مروج فساد و ناامنی در سراسر جهان است، یک پدیده مبارک و بی نظیر است و نشانه‌ای از وعده حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) است که اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید.


سپاه الغدیر استان یزد در آستانه چهلمین سالروز جهانی قدس همزمان با شصتمین راهپیمایی بازگشت فلسطینیان ساکن نوار غزه ضمن محکوم کردن تلاش‌ها جهت به حاشیه بردن مسئله فلسطین و با لبیک به ندای امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) از همه مردم شریف، متدین و انقلابی استان دعوت می‌کند با شرکت در راهپیمایی این روز جهانی که امسال با شعار محوری «روز جهانی قدس، شکست معاملی قرن، تثبیت آرمان فلسطین» برگزار خواهد شد مانند همیشه بصیرت و صلابت خود را به رخ دشمنان بشریت بکشند و نشان دهند ظلم عظیم اشغال قبله اول مسلمین با گذر ایام عادی سازی نخواهد شد. 

«والعاقبه للمتقین»

سپاه الغدیر استان یزد

انتهای پیام/




آدرس کوتاه :