شناسه : 37953043


آیین تکریم و معارفه رئیس جدید دادگاه عمومی شهرستان بهاباد با حضور معاون قضائی دادگستری استان یزد مسئولان محلی، اعضای شورای اداری و شورای تأمین، فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده‌های معظم شهدا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار یزدرسا، آیین تکریم و معارفه رئیس جدید دادگاه عمومی شهرستان بهاباد با حضور معاون قضائی دادگستری استان یزد مسئولان محلی، اعضای شورای اداری و شورای تأمین، فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده‌های معظم شهدا در محل سالن اجتماعات فرهنگی هنری ملا عبدالله بهابادی برگزار شد.

در این مراسم  امام جمعه بهاباد با تجلیل از خدمات و زحمات اسماعیل دهقان شوازی رئیس دادگاه عمومی این شهرستان گفت: مسئولان شهرستان باید بگونه‌ای تعامل و همکاری داشته باشند که این شهر روز به روز پیشرفت‌های چشمگیری داشته باشد.

حجت الاسلام علی‌اکبر ابراهیمی بشکانی در این مراسم اظهار داشت: انتظاراتمان در باب قضا به مقتضای تناسب شرایط و مقتضیات شهرستان و جنبه‌های کاری دادگستری می‌دانیم و بر این اساس به خود اجازه مداخله‌گری در امور دادگستری را نمی‌دهیم.

رئیس شورای فرهنگ عمومی بهاباد به آسیب‌های اجتماعی و‌ راه‌های مقابله با آن اشاره کرد و افزود: در آسیب‌ها باید به صورت ترکیبی عمل کرد تا موفق شد ریشه این آسیب‌ها شناسائی شوند.

فرماندار بهاباد هم در سخنانی با تبریک فرارسیدن عید سعید فطر و گرامی داشت روز جهانی قدس از زحمات و خدمات شایسته اسماعیل دهقان در سمت رئیس دادگاه عمومی بهاباد قدردانی و انتصاب علیرضا ایزدی را به سمت رئیس جدید دادگاه عمومی بهاباد تبریک گفت.

در این مراسم همچنین رئیس سابق دادگاه عمومی بهاباد نیز به ارائه گزارش اقدامات و فعالیت‌های یک‌ساله حضور خود در دادگاه عمومی بهاباد بیان نمود.

گفتنی است از زحمات اسماعیل دهقان شوازی قدردانی و علیرضا ایزدی به عنوان رئیس جدید دادگاه عمومی بهاباد معرفی شد .

انتهای پیام /
آدرس کوتاه :