شناسه : 36308798


روحانی اگر مشاوران خوبی داشت، پیامک‌های مضر سال نو را نمی‌زد، موقع سیل غیب نمی‌شد و با ماشین آخرین سیستم سراغ کارگرها نمی‌رفت.

به گزارش یزدرسا، مسعود فروغی نوشت: یک عمر شنیده بودیم رفیق بد آدم را بدبخت می‌کند، حالا به چشم اوضاعی که مشاوران بد برای مسئولان درست می‌کنند، می‌بینیم. این آقای حسام آشنا احتمالا همان مشایی احمدی‌نژاد است. رمز جایگاه رفیع مشاورها در دولت‌ها مربوط به توانایی‌های انتخاباتی افراد است، مثلا کمپینی درست کرده‌اند و گرفته یا شعاری ساخته‌اند و جواب داده، کاری هم ندارند چلمنگی رقبا چقدر در موفقیت این نسخه‌ها اثر داشته.

اما امان از عملیات‌های طراحی شده مشاورها در زمان صدارت مخصوصا اگر وظیفه‌شان اجرایی نباشد و فقط سمت دارند برای فکرهای آنچنانی.

روحانی وضعش در میان روسای جمهور اخیر بدتر است، چون مشاورش با استفاده از زغال خوب شبکه‌های اجتماعی تک‌سواری می‌کند، جناب آشنا واقعا سوژه‌ی بامزه‌ای است، درباره او نوشتن یک مجله قطور نیاز دارد، حساب کنید در اوج رقابت‌های انتخاباتی ۹۶ گفت مجری مناظره‌ها باید کسی باشد که کاندیداها مثل سگ از او بترسند! فکر کنم شخصیت بی‌مثالش در همین جمله نهفته باشد و نیاز نباشد فکر کنیم او‌ چرا علاقه دارد به اسم گنگ نویسی و ایهام بی‌ربط حرف بزند.

تا حدی که برای حمله به علی فروغی (هم دانشگاهی‌اش) به فروغ فرخزاد فحش داد. اینکه چرا در جایگاه مشاور روحانی باید به شاعری مثل فروغ حمله کنی همانقدر جواب ندارد که حمله‌ی او به مسعود نیلی و اسحاق جهانگیری و ... در ماجرای دلار ۴۲۰۰ خنده‌دار بود.

جناب آشنا در آخرین هنرنمایی با طراحی یک نظرسنجی در توییتر نشان داد اگر عادل فردوسی‌پور را با برنده‌باش و ... مقایسه کنی یک رای دارد اما اگر از مخاطب بخواهی نظرش را درباره تمام شدن حضور عادل در نود بگوید، ۶۷ درصد از مخاطبان به ضرر عادل نظر دارند!

روحانی اگر مشاوران خوبی داشت، پیامک‌های مضر سال نو را نمی‌زد، موقع سیل غیب نمی‌شد و با ماشین آخرین سیستم سراغ کارگرها نمی‌رفت، شاید در انتخابات به مدد دیوار و کنسرت و اعدام و بی‌بی‌سی چهارتا رای کسب کنیم اما دولت‌گردانی داستان دیگری دارد.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :