شناسه : 13412453
دبیرکل جبهه پایداری در یزد:

زمان؛ زمان رقابت بین اصولگرایان نیست/ رهبری و مجلس در جریان مذاکرات نیستند/ برد و باخت به عهده خود دولت است


دبیرکل جبهه پایداری گفت: مجلسی ها از ماجرای هسته ای بی اطلاعند، گزارش هایی هم که به ما ارائه می شود کافی و قانع کننده نیست. در مذاکرات هم که نماینده ای شرکت ندارد تا مجلس را در جریان بگذارد، پس مجلس با دولت شریک نیست. شایعه شد رهبری در جریان جزئیات مذاکرات هستند، ایشان رسماً تکذیب کردند، بنابراین پیروزی یا شکست در مذاکرات بر عهده خود دولت است.

به گزارش یزد رسا به نقل از عصر فرهنگ، حجت‌الاسلام و المسلمین مرتضی آقاتهرانی در جمه اصولگرایان استان یزد با اشاره به آیه شریفه ان تنصرو الله ینصرکم، گفت: طبق وعده الهی اگر خدا را یاری کنید خدا هم شما را یاری می کند. نمونه آن را هم دیدیم که خداوند چگونه این انقلاب را یاری کرده است. به رهبر این انقلاب آبرویی داده است که حتی مهاجرانی فراری که اکنون در خدمت دشمنان است هم حاضر نیست به ایشان تهمت بزند و صریحاً اعلام می کند در ایشان یک نقطه خاکستری هم در زندگی خود ندارند.


وی به نشست ها و جلسات بین اصولگرایان برای ایجاد وحدت اشاره کرد و اظهار داشت: اصولگرایان در تلاشند باهمفکری و همدلی اشکالات و نواقص رارفع کنند تا برای انتخاب آینده بین آن ها همگرایی ایجاد شود. اکنون سه ضلع اصولگرایی یعنی جبهه پایداری، حزب موتلفه و جامعه ایثارگران و تمام طیف های وابسته به آن ها در حال گفتگو و تبادل نظر هستند تا برای انتخابات آتی با همفکری هم لیست واحدی ارائه شود.

دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی خطاب به فعالین اصولگرایی در شهرستان ها هم اعلام کرد: در شهرستان ها هم گروه ها باید با هم اتحاد داشته باشند. الان وقت رقابت بین اصولگرایان نیست. باید از الان به فکر بود، نباید تازه شب عملیات به فکر افتاد.

وی با اشاره به مذاکرات بین ایران و 5+1 اظهار داشت: می گویند سازمان ملل قرار است بر صحت اجرای توافقات حاصله نظارت کند. اما مالک سازمان ملل همان آمریکاست، چون هزینه هایش را تامین می کند، حق وتو هم دارد. یعنی ناظر به توافقات هم همان آمریکاست نه کس دیگر.

آقاتهرانی به بی اعتمادی های به حق نسبت به آمریکا هم اشاره کرد و تاکید کرد: ما با مذاکره مشکل نداریم، می گوئیم در مبارزه نباید رابطه گرگ و میش حاکم باشد. آمریکا به کسی رحم نمی کند. آمریکائی ها سرخپوست هایی که مالک اصلی سرزمین آمریکا بودند، همان ها که میزبان های خوبی برایشان بودند را قتل عام کردند.به این ها نمی توان اعتماد کرد.

این نماینده مجلس اذعان داشت: این که عده ای می گویند دولت قصد دارد شکست مذاکرات را به گردن دیگران بیاندازد نمی تواند درست باشد. مجلسی ها از ماجرای هسته ای بی اطلاعند، گزارش هایی هم که به ما ارائه می شود کافی و قانع کننده نیست. در مذاکرات هم که نماینده ای شرکت ندارد تا مجلس را در جریان بگذارد، پس مجلس با دولت شریک نیست. شایعه شد رهبری در جریان جزئیات مذاکرات هستند، ایشان رسماً تکذیب کردند، بنابراین پیروزی یا شکست در مذاکرات بر عهده خود دولت است.

وی در توضیح اطلاعاتی که از مذاکرات در اختیار نمایندگان مجلس است، گفت: متن بیانیه ژنو، بیانیه لوزان و متن فکت شیت ارائه شده توسط طرف غربی همچنین گزارشات وزیر خارجه آمریکا به مجلس سنا و کنگره این کشور که منتشر شده است، اطلاعات ما را تشکیل می دهد. متاسفانه دوستان در داخل چیزی ارائه ندادند و فقط اظهارات غربی ها را تائید یا تکذیب کردند.

حجت الاسلام آقا تهرانی در پایان راه برون رفت از مشکلات را توجه به اقتصاد داخلی توصیف کرد و افزود: فقط اقتصاد درون زا مشکلات را حل می کند. غربی ها یک بار می گویند تحریم ها یک جا برداشته می شود، یک بار می گویندفقط تحریم های هسته ای برداشته می شود، یک بار می گویند تحریم هایی که رئیس جمهور آمریکا تصویب کرده، یک بار می گویند تحریم ها تعلیق می شود، به این وعده و وعید ها نمی توان اعتماد کرد.
آدرس کوتاه :