شناسه : 38547618
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس:

زمینه استقرار نیروی انتظامی تا سه ماه آینده در شاهدیه فراهم شود


نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی، گفت: زمینه استقرار نیروی انتظامی تا سه ماه آینده در شاهدیه فراهم شود.

به گزارش یزدرسا، محمد صالح جوکار دقایقی قبل در نشست بررسی مشکلات شهر شاهدیه که فرماندار یزد و مدیران کل ادارات مرتبط با مشکلات این شهرستان هم وی را همراهی می‌کردند با بیان اینکه اگر بخواهیم کارکرد محیط روستایی را به شهر منتقل کنیم، تزاحم هایی به وجود می‌آید اظهار داشت: در شهر شاهدیه شهرنشینی را رواج دادیم و علاوه بر اینکه یک سری مزیت‌های خوبی برای آنها به دنبال داشته، محدودیت‌هایی هم به وجود آورده است.

جوکار تصریح کرد: در حوزه شهرنشینی هم که ورود کردیم و معماری و مبلمان شهری را به وجود آوردیم، مزاحمت‌هایی برای کسب‌وکارهای مختلف به وجود می‌آید.

نماینده مردم یزد و اشکذر با بیان اینکه مطالبات مطرح‌شده در این نشست به‌حق بوده عنوان کرد: مدیرانی که در این جلسه حضور دارند، قطعاً به دنبال روان‌سازی جریان خدمت‌رسانی و رفع مشکلات مردم این منطقه هستند و باید با تمام توان و تلاش در این راستا حرکت کنیم.

وی با بیان اینکه در برخی از مکاتباتی که با ادارات داریم، برای عدم انجام کار به برخی مواد قانونی اشاره می‌کنند تصریح کرد: بسیاری از این موارد راهکاری برای فرار از مسئولیت است و هیچ ارتباطی به قوانین ندارد.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی توجه به واقعیت‌ها و مشکلات جامعه را در ارتباط با مسائل ضروری دانست و ادامه داد: باوجود تمام مشکلاتی که الآن در کشور وجود دارد، می‌توانیم باهمت و همبستگی، مشکلات مردم را کمتر کنیم.

جوکار به صنعت نساجی شهر شاهدیه اشاره کرد و گفت: نساجی در شهر شاهدیه ظرفیت بسیار خوبی به‌حساب می‌آید و می‌توانیم با رفع مشکلات موجود، زمینه ایجاد فرصت‌های شغلی متعددی را به وجود آوریم.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بحث تأمین امنیت در شهر شاهدیه یکی از مهمترین مسائلی است که باید به‌صورت ویژه از سوی مسئولان موردتوجه قرار گیرد گفت: مشکلی در زمینه استقرار نیروی انتظامی در شاهدیه با توجه به توضیحات ارائه‌شده از سوی مسئولان استان وجود ندارد.

وی تصریح کرد: با توجه به این موضوع، دستگاه‌های متولی به‌گونه‌ای عمل کنند که نهایتاً تا سه ماه آینده نیروی انتظامی به‌صورت ثابت در شهر شاهدیه استقرار پیدا کند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.