شناسه : 38606380
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد:

زمین لرزه بهاباد خسارت جانی و مالی در برنداشته است


رضا پور اظهار داشت: پس از وقوع زلزله دو تیم ارزیاب به منطقه اعزام شدند و طبق بررسی ها مشخص شد خوشبختانه این زمین لرزه خسارت جانی و مالی در برنداشته است.

به گزارش یزدرسا؛ زمین لرزه ای به بزرگی 2/5 درامواج درونی زمین ریشتر  در ساعت ۱ و ۰۴ دقیقه و ۴۹ ثانیه در عمق ۸ کیلومتری زمین و در 42 کیلومتری شهر بهاباد به وقوع پیوست.

فرمانداربهاباد درگفتگو با خبرنگار یزدرسا دراین زمینه اظهارداشت: نیروهای ارزیاب جمعیت هلال احمر این شهرستان به منطقه زلزله اعزام شدند ودرحال حاضر گزارشی از خسارت احتمالی ناشی از زلزله اعلام نشده است.

همچنین حسن رضا پوررئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد دراین زمینه بیان داشت: این زمین لرزه درشمالفرب شهرستان بهاباد رخ داد ه است که خوشبختانه هیچ گونه خسارت جانی ومالی نداشته است.

وی ادامه داد: با توجه به زمین لرزه 2/5 ریشتری در شمال غرب بهاباد به استحضار می رساند این جمعیت پس از اطلاع از وقوع زمین لرزه و بررسی بزرگی و محل زمین لرزه  دو تیم ارزیاب  را به منطقه مورد نظر اعزام  که پس از ارزیابی و کسب اطلاع از چندین تن از اهالی  روستاهای احمد اباد ، کریم آباد ، علی اباد، جعفر اباد ، دهنو ملااسماعیل ، پرک و سنجدک  و طی نمودن مسیر و بررسی بعمل امده از کانون زمین لرزه خوشبختانه این زمین لرزه خسارت جانی و مالی در برنداشته است.

شهرستان بهاباد برروی گسل فعال زلزله قرارداردکه ماهانه  چندین زمین لرزه دراین شهرستان احساس می شود .
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.