شناسه : 36527380
با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال؛


سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق گفت: پروژه زمین چمن مصنوعی ورزشگاه تختی بزودی و با اعتباری بیش از ۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

به گزارش یزدرسا به نقل از صبح بافق، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق در خصوص این پروژه بیان داشت: پروژه زمین چمن مصنوعی ورزشگاه تختی بزودی و با اعتباری بیش از ۲۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

وی افزود: این پروژه با مساعدت مدیر کل ورزش و جوانان، مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_بافق، شورای اسلامی شهر بافق و شهرداری در راستای ترغیب جوانان به ورزش راه اندازی می شود.

سمیه ایزدیان با اشاره به اینکه بازسازی زمین چمن در اواخر سال گذشته انجام شد، تصریح کرد: در حال حاضر با پیگیری های بعمل آمده این طرح در مرحله بتن ریزی و بهره برداری است.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق در ادامه اظهار داشت: با مساعدت مدیر کل ورزش و جوانان استان چمن مصنوعی این مجموعه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان خریداری و تحویل اداره شده است.

ایزدیان با بیان اینکه بتن ریزی این زمین با همکاری شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_بافق صورت می گیرد خاطر نشان کرد: مراحل بتن ریزی در مساحت ده هزار متر مربع به ضخامت 8 سانتی متر اجرایی می شود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان در پایان ابراز امیدواری کرد بهره برداری از این طرح موجب بازگشت طرفداران رشته ورزشی فوتبال شود.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :