شناسه : 38593306

زنگ خطر کرونا در مهریز به صدا درآمد


رئیس شبکه بهداشت ودرمان مهریز گفت: موج جدید کرونا بسیار قویتر بوده و در همه شهرستان‌های استان از جمله مهریز نگران کننده است.

به گزارش یزدرسا؛ رئیس شبکه بهداشت ودرمان مهریز گفت: موج کرونا در حال حاضر از موج‌های قبلی بسیار قویتر هست و تعداد افراد مبتلا روبروز در حال افزایش و خیلی از افراد با آزمایش مثبت کرونا و علائم چندانی ندارند.کرونا در مهریز نگران کننده است.
 
 دکتر پورمازار افزود: کرونا بیماری خطرناک با سرعت شیوع و انتشار بالا که روزانه آدم‌های زیادی را روانه بیمارستان میکند و بالطبع با افزایش موارد مثبت و ابتلا تعداد افراد بستری در بیمارستان‌ها هم افزایش یافته است.
 
وی ادامه داد: کرونا هنوز دارو ودرمان خاصی ندارد و بنابراین بهترین واکسن، رعایت نکات ایمنی و بهداشتی هست.
 
وی تصریح کرد: شرایط و موقعیت کارکنان بهداشت و درمان هم بایستی درک کنیم و به احترام آن‌ها بهتر تصمیم بگیریم و دستورالعمل‌ها وشیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت کنیم.
 
پورمازار تاکید کرد: مردم از انجام سفر‌های غیر ضرور به ییلاقات و حضور در تجمعات و مراسمات حتی محدود خودداری نمایند و با ماندن در خانه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به سلامت خود و اطرافیان کمک نمایند.
 
وی تصریح کرد: رعایت نکات بهداشتی از همه مهمتر زدن ماسک و فاصله گذاری اجتماعی و شستشوی مرتب دست‌ها برای مقابله کرونا همچنان ضرورت دارد.
انتهای پیام/آدرس کوتاه :