شناسه : 36444775
به مناسبت هفته کارگر؛


به مناسبت هفته کارگر زنگ ورزش کارگری با حضور فرماندار و برخی مسئولین شهرستان میبد، مدیران و روسای ستادی و شهرستانی تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دبیر اجرایی خانه کارگر، مسئولین تشکلات کارگری و کارفرمایی استان و جمعی از کارگران به میزبانی شرکت کاشی یاقوت میبد برگزار شد.

به گزارش یزدرسا، عباس امراللهی با بیان اینکه این برنامه بصورت نمادین انجام شد، گفت: نواخته شدن زنگ ورزش کارگری در کارگاه‌ها، واحدهای تولیدی و صنعتی و کارخانجات یک طرح ملی بوده که در راستای توسعه ورزش‌های همگانی در بین کارگران تمام کشور بویژه استان یزد اجرا می شود و هفته کارگر فرصتی شد تا در زنگ ورزش کارگری این شرکت حضور یابیم.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد توسعه ورزش در بین این قشر را باعث پویایی و افزایش بهره‌وری در محیط‌های کارگری اعلام کرد و افزود: کارگران کاشی یاقوت میبد امروز دور هم جمع شده و با به صدا در آمدن زنگ ورزش صبحگاهی کارگری ضمن گرامیداشت هفته کارگر با انجام حرکات ورزشی خود را برای یک روز کاری بانشاط و سلامت محیا کردند.

وی رسیدن به اهداف مورد نظر اجرای زنگ ورزش کارگری میان واحدهای تولیدی را در گرو مشارکت و همکاری همه‌جانبه مسئولان خواند و خاطر نشان کرد: همراهی کارفرمایان در اجرای این طرح بسیار ضروری است تا بتوان با نشاط‌افزایی در محیط‌های کارگری، بهره‌وری و توسعه واحدهای تولیدی و صنعتی را نیز به تبع آن فراهم کرد.

گفتنی است در حاشیه این مراسم مسئولین ضمن حضور در خط تولید شرکت های "کاشی یاقوت میبد" و "کاشی رباط میبد" ضمن دیدار با کارگران این شرکتها و تبریک هفته کارگر، با اهدای شاخه گل از زحمات بی دریغ این قشر تلاشگر تقدیر بعمل آوردند.

 

 


آدرس کوتاه :