شناسه : 38491446

ساخت بنای گردان چهارم پیاده امام حسین(ع) بهاباد آغاز شد


ساخت بنای گردان چهارم پیاده امام حسین علیه‌السلام بهاباد روز چهارشنبه طی مراسمی به مناسبت هفته دفاع مقدس در این شهر آغاز شد.

به گزارش یزدرسا؛ سرتیب دوم پاسدار حسن علیزاده فرمانده تیپ ۱۸ سپاه الغدیر یزد در این آیین با تبریک هفته دفاع مقدس وگرامی داشت یاد وخاطره شهدای والامقام این دوران با بیان اینکه هفته دفاع فرصتی مناسب برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس، ایثار و شهادت به نسل جوان است افزود : دفاع مقدس به دنیا فهماند که مردم ایران عاشق میهمن اسلامی و خاک وطنشان هستند و برای حفاظت از آنها بی درنگ از جان و مال خود می گذرند.
این یادگار دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه رزمندگان اسلام طی هشت سال، تمام هستی خود را در راه دفاع از ارزش‌های اسلامی، عزت، شرف و موجودیت میهن عزیزمان در طبق اخلاص گذاشتند و در سایه رهبری مدبرانه بنیانگذار جمهوری اسلامی امام عظیم‌الشأن (ره) حماسه‌ای ماندگار را خلق کردند که جهانیان را به به تحسین واداشت افزود: دفاع مقدس گنجینه ای از ارزش های تمام نشدنی است.
بنای گردان چهارم پیاده امام حسین(ع) بهاباد در زمینی به مساحت هفت هزار متر مربع و با زیربنای ۴۵۰ متر مربع ساخته میشود .
درآئین کلنگ زنی ساختمان گردان چهارم پیاده امام حسین (ع) فرماندار فرمانده تیپ 18 الغدیر یزد ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و فرمانده گردان امام حسین (ع) بهاباد نیز حضورداشتند .
انتهای پیام /آدرس کوتاه :