شناسه : 38772024
به همت اداره اوقاف و امور خیریه استان یزد انجام می‌گیرد

ساخت مسکن جوانان با نام شهید قاسم سلیمانی در میبد


معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: به همت اداره اوقاف استان یزد، مسکن جوانان با نام شهید قاسم سلیمانی در میبد ساخته می‌شود.

حجت‌الاسلام مجید کرمی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به اینکه اداره اوقاف و امور خیریه استان یزد در حال اجرای طرح مشارکتی با نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است، اظهار داشت: این وقف مشارکتی در شهرستان میبد خواهد بود که برای حل مشکلات زوج‌های جوان برنامه‌ریزی‌شده است.

معاون فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه استان یزد اضافه کرد: برای ساخت این مسکن، یک زمین وقفی را در نظر گرفتیم که با مشارکت مردم ساخته و به‌عنوان مسکن جوانان با هزینه بسیار پایین در اختیار زوج‌های جوان گذاشته می‌شود تا به مدت یک یا دو سال ابتدایی زندگیشان از آن استفاده کنند.

وی گفت: با توجه به مشکلاتی که زوج‌های جوان در سال‌های ابتدایی زندگی با آن مواجه هستند، با ساخت این مسکن جوانان در شهرستان میبد امیدواریم بتوانیم بخشی از چالش‌های آن‌ها را مرتفع سازیم.

کرمی خاطرنشان کرد: طرح ساخت این مسکن از سمت اوقاف استان یزد ارائه و با فرماندار شهرستان میبد نیز صحبت شده است که ان‌شاءالله با مشارکت مردم بتوانیم این طرح را به‌درستی و خوبی اجرایی کنیم.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.