شناسه : 34486421
شهردار یزد مطرح کرد


شهردار یزد گفت: متاسفانه شهر یزد به لحاظ سرانه های ورزشی و فرهنگی در فقر کامل به سر می برد

 به گزارش یزدرسا؛ شهردار یزد در مراسم افتتاح نمایشگاه کالای ایرانی در پارک سید گلسرخ با بیان اینکه رویکرد شهرداری یزد در حوزه های فرهنگی، رخدادها و رویدادهای بزرگ شهری نخواهد بود  گفت: در برنامه سال 97 قرار است برنامه‌های فرهنگی در محلات خرد شده و در مناطق مختلف شهر اجرا شود.

مهدی جمالی‌نژاد افزود: برگزاری برنامه های فرهنگی در محلات با هدف اعتلای بنیان خانواده ها به عنوان مهترین رکن جامعه و وارد کردن جریان و خون تازه به نقاط مختلف شهر باهمکاری نهادهای متدین و ولایی از جمله بسیج و سپاه که به حق در همه عرصه ها پشتیان شهرداری بوده اند، می باشد.

وی بای بیان اینکه سال 97 برنامه‌های بسیار خوبی برای شهر یزد خواهیم داشت اظهار کرد: امسال سال انجام پروژه های زیربنایی و قوی کردن زیر ساخت های شهر یزد است که با تمام شدن مرحله طراحی تا حدود سه ماه آینده کلنگ زنی پروژه‌ها آغاز شود.

شهردار یزد اذعان کرد: متاسفانه شهر یزد به لحاظ سرانه های ورزشی و فرهنگی در فقر کامل به سر می برد به همین دلیل شهرداری در نظر دارد با ایجاد فضاهای فرهنگی، فرهنگسرا و ورزشگاه به کمک نهادهای متولی فرهنگ و ورزش بیاید تا کاری بر زمین نماند.

جمالی نژاد تاکید کرد: سال 97 سال پروژه‌های عظیم شهری  و سالی بسیار خوب برای یزد است.

گفتنی است نمایشگاه کالای ایرانی در پارک سیدگلسرخ در ابتدای خیابان فهادان از شب گذشته به مدت 12 شب برپا شده است.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :