شناسه : 38501937
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی:

سختی کار به پستچی‌ها باید تعلق بگیرد


دشتی اردکانی گفت: حساس‌ترین و سخت‌ترین کار به پستچی‌ها تعلق دارد و لازم است که سختی کار به آن‌ها تعلق بگیرد.

به گزارش یزدرسا، محمدرضا دشتی اردکانی در نشست با رئیس و جمعی از پرسنل اداره پست شهرستان اردکان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس با بیان اینکه کار پست بسیار طاقت‌فرسا و سخت است، افزود: پستچی نماد تلاش و صبر و شادی در جامعه است.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: زمانی که مرسوله یا نامه‌ای بدون هیچ کم و کاستی به دست مردم می‌رسد باعث خرسندی و نشاط می‌گردد.

وی با بیان اینکه مسئولان و مردم مطمئناً با دیدن چهره سوخته یک پستچی در آفتاب سوزان تابستان و سرمای زمستان به‌سختی کار این قشر از جامعه پی می‌برند، افزود: زمانی که همه در دوران شیوع ویروس کرونا در قرنطينه به سر می‌بردند اداره پست به فعالیت می‌پرداخت و در این ایام کارشان دوچندان شده است.

دشتی اردکانی، اظهار داشت: این عزیزان کاری خدایی انجام می‌دهند چراکه هدفشان خدمت به خلق است و این توفیق الهی است که نصیبشان شده است.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: پستچی‌ها در زمان خدمت چه بی‌عدالتی‌ها که ندیده‌اند که باید از آنان قدرشناسی کرد.

دشتی اردکانی در پایان تصریح کرد: پستچی‌ها یکی از با وجدان‌ترین، بااخلاق‌ترین و امانت‌دارترین افراد جامعه هستند که در تلاش‌اند مردم را خشنود نگه بدارند.

انتهای پیام/
آدرس کوتاه :