شناسه : 38930144
امام جمعه بافق:

سرمایه گذاری های بزرگ رسانه ای جریان غیرانقلابی برای انتخابات سال آینده


حجت الاسلام سعادت فر گفت: یکی از سرمایه گذاری های بزرگ جریان غیرانقلابی در بحث انتخابات سال آینده هم سرمایه گذاری در این فضای مجازی است.

به گزارش یزدرسا به نقل از صبح بافق؛ اعضای مجموعه های فرهنگی فعال در جشنواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با حجت الاسلام والمسلمین رضا سعادت فر امام جمعه بافق دیدار کردند.
 
در ابتدای این دیدار سیدحسین ضیایی دبیر جشنواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: جشنواره سردار سلیمانی به همت کانون توسعه ارزش های شهرستان و ۱۳ مجموعه فرهنگی دیگر از آذر امسال در سه محور مقاومت در برابر سرمایه سالاری، مقاومت در برابر نفاق و شهدای مقاومت و در ۱۵ رشته آغاز شد.
 
وی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از میزان آثار ارسال شده به این جشنواره در رشته های مختلف افزود: تاکنون ۲۸۱ اثر و به تفکیک آزاد۳، ترانه ۲، خطاطی ۲۰ ، داستان کوتاه ۵ ، دکلمه۲۷، سرود۷، متن وشعر ادبی ۶۳، طرح گرافیکی۱۴، فیلم ومستند۸، مقاله۱۴، نقاشی ۹۵ و نماهنگ نیز۲۳ اثر و از استان های یزد، تهران، اصفهان، کرمان، مشهد، همدان و شیراز به این دبیرخانه ارسال شده است.
 
دبیر جشنواره شهید سلیمانی تصریح کرد: مهلت ارسال آثار تا ۱۰ دی ماه بود که به خاطر درخواست تعدادی از هنرمندان تا ۲۵ دی تمدید شد. پس از پایان مهلت ارسال آثار بازبینی آثار صورت می گیرد و مراسم اختتامیه در دهه فجر برگزار خواهد شد.
 
در ادامه این دیدار حجت الاسلام و المسلمین سعادت فر امام جمعه بافق گفت: مهم ترین اصل در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشتن دغدغه است، اگر اصل دغدغه مندی در وجود یک شخص، خانواده و جامعه به وجود آمد خود این دغدغه مندی می تواند جامعه را به حرکت وادار کند.
 
وی در ادامه افزود: دغدغه مندی در وجود شما جوانان شهرستان و دغدغه مندان فرهنگی وجود دارد. یک مانعی برسر کار فعالیت بچه های انقلابی وجود دارد و آن عدم سعه صدر است، یکی از اشکالاتی که در بچه های انقلابی بعضا وجود دارد نگاه آنها به مقوله انقلاب نگاه صفر و یک است یا شخصی انقلابی و یا ضدانقلاب است. در حالی که مقوله انقلاب مثل یک طیف نور می ماند.
 
سعادت فر تصریح کرد: در جریان انقلابی گری اگر بخواهیم دنبال جذب حداکثری باشیم باید به این نتیجه برسیم که انقلاب صفرویک نیست. باید در فعالیت های انقلابی نگاه‎مان به این باشد که در دایره انقلابی محبین انقلاب و آن کسانی که انتقاداتی دارند و انتقاداتی که ما به آنها داریم، اما معتقدهستند که این انقلاب بدل ندارد و باید اینها را در انقلاب جای دهیم ولی باید سعه صدر داشته باشیم.
 
امام جمعه بافق تصریح کرد: ما امروز به شدت نیاز به اتحاد داریم، وحدت و اتحاد هم بدون سعه صدر و بدون اغماض از خطاها و نواقص به وجود نمی آید. بایستی این موضوع را مدنظر داشته باشیم تا بتوانیم در مسیر خدمت گذاری به نظام قدم برداریم.
 
سعادت فر یک پیشنهاد به فعالین فرهنگی کرد و بیان داشت: باید پشت سر همدیگر حرف نزنید و امیدواریم بتوانیم در مسیر انقلابی گری تقوا را رعایت و تخریب و تضعیف همدیگر را نداشته باشیم.
 
امام جمعه بافق گفت: امروز یکی از مشکلاتی که بچه های انقلابی در عرصه کار فرهنگی با آن مواجهه هستند فضای مجازی و رسانه هست که یکی از سرمایه گذاری های بزرگ جریان غیرانقلابی در بحث انتخابات سال آینده هم سرمایه گذاری در این فضاست و حضور وفعالیت بچه های انقلابی در فضای مجازی تاثیر گذاری آنها در این میدان کم است.
 
سعادت فر ادامه داد: فضای مجازی یک ابزاری برای دشمن هست و یک ابزاری است برای اینکه مردم نگرانی آنها نسبت به دشمن زیاد شود، هنر رسانه و افق دشمن این است که دشمن را در چشم مردم بزرگ  و توانمندی های داخلی را کم جلوه دهد.
 
وی به سخنان مقام معظم رهبری بعد از شهادت سردار سلیمانی اشاره و بیان داشت: دو عنصرایمان و غیرت دینی وانقلابی عامل موفقیت و پیروزی انقلاب بوده است. امروز فضای مجازی هدفی را که دنبال می کند غیرت زدایی از جامعه است. این هدفی را که رسانه ی از جنس رژیم صهیونیستی دنبال می کند بحث غیرت زدایی از جامعه است.
 
امام جمعه بافق در پایان این دیدارافزود: تا زمانی که مردم این غیرت را داشته باشند این انقلاب حفظ خواهد شد اما اگر یک روزی این غیرت زدایی رخ دهدآن زمان دیگر مردم پای ارزش های انقلاب قدرت ایستادگی ندارند.
انتهای پیام/
 آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.